Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    a ja polecam hotel POLONIA - co prawda mieszkam we wrocławiu na stałe, ale jak przyjeżdża większa liczba znajomych to niestety brakuje w moim pokoju miejsca na podłodze - a tam bardzo blisko do dworca (3 min), do rynku (10min) - teraz jest w przebudowie i remoncie, ale tylko w ciągu dnia więc sen spokojny można mieć za około 90 zł za osobę ze śniadaniem w hotelu ***

    również duch PRL-u jeszcze go nie opuścił, można wiele mu zarzucić, ale jest tanio, łazienka w pokoju, i nie ma robali


  2. #12
    ninka
    Gość

    Domyślnie Sweet Soul Apartament

    Ja polecam Sweet Soul Apartament - centrum, blisko PKP, Rynku, Pl. Dominikańskiego itd. Cena w stosunku do warunków -atrakcyjna. Przy większej ilości osób to jeszcze fajniej to wygląda. Wiesz za co płacisz i wiesz, że tam wypoczniesz. Spokojnie się wyśpisz jak trzeba to skorzystasz z neta i kablówe obejrzysz. Nada się nawet na 5 osób (nas było 8 i daliśmy rade, ale to trzeba po cichu). Są różne sprzęty: wieża, tv, mikrofala, zmywarka, naczynia, sztućce, pościel i takie tam. Czysto- raczej świeżo po remoncie. Do rynku łaziliśmy piechotą i nie czuliśmy żadnego dyskomfortu, nawet głęboką nocą. Chcecie sobie podczytać to daje link: http://www.wroclove24.com/apartament...ist&category=1

    A stronke www.wroclove24.com

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Czyżowice
    Posty
    126

    Domyślnie

    Odswieżę wątek,

    Szukam noclegu na 1-2 dni we wrześniu dla 2 osób. Najlepiej w okolicy stadionu olimpijskiego. Wątek przejrzałem, ale jak macie jakieś nowe polecane hotele, hostele będę wdzięczny. Cena - tak wstępnie ok. 150zł-200 zł za pokój.

    Pozdr
    X-E2, 18/2 ; benro 550EX-BH-1

  4. #14
    xantisss
    Gość

    Domyślnie

    korzystał ktoś z hotelu haston? Chcę sobie zarezerwować tam pobyt, ale lepiej wcześniej kogoś zapytać o zdanie żeby nie było przykrych niespodzianek

  5. #15

    Domyślnie

    Haston powinien być ok, ale jeśli zależy Ci na kasie to warto poszukać czegoś tańszego

  6. #16

    Domyślnie tanio we wro

    witam, odświeża wątek, znacie hotel tumski w centrum na wyspie słodowej ? Potrzebuję noclegi dla grupy, tanie, ale komfortowe, tam działa schronisko ptsm, nie wiem jak to współgra z hotelem pod względem jakości.

  7. #17

    Domyślnie

    Ja zawsze zatrzymuje się w double tree. centrum miasta, wszedzie blisko, wygoda, komfort, miejsce do którego się wraca.

  8. #18

    Domyślnie .

    Mój dziadek będąc we Wrocławiu nocował w apartamentach wrocław obok galerii dominikańskiej Z tego co mówił to i lokalizacja była super,cena wynajmu mimo,że to apartament niska no i widok... widok,który zapierał dech podczas porannej kawy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •