Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113
  1. #21

    Domyślnie

    ddMON > Umieszczasz fotkę gdzieś w necie (może być plfoto), zapamiętujesz link do niej (musi się kończyć .jpg) i wstawiasz go używając przycisków "Img"

  2. #22

    Domyślnie

    To wiem ale myslałem, że bez lokalizacji w necie można
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #23

    Domyślnie

    Dla niedowiarkow: Test wykonalem wyjatkowo precyzyjnie. Linia pasowania idealnie wzdluz krawedzi zaznaczonej na zdjeciu. Dodam ze ewidentnie przyzwyczajony do maski w F80 korzystam z niej swiadomie i dlatego wlasnie troche mnie boli ze jest jak jest

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maroo
    ddMON > Umieszczasz fotkę gdzieś w necie (może być plfoto), zapamiętujesz link do niej (musi się kończyć .jpg) i wstawiasz go używając przycisków "Img"
    Postanowiłem, że nie pójdę na łatwiznę, a takich fotek to lepiej na oficjalnych stronach nie umieszczać, bo jeszcze pomyślą, że to moje najlepsze
    Więc postanowiłem uruchomić darmową wersję Apacha (taki samograj, instalujesz, tworzysz stronkę i już chodzi) i dodać tutaj link do niej.
    Dajcie znać, czy ta strona się otwiera bo to idzie przez Acces Pointa z firewallem.
    Wydaje mi się, że z matrycą u mnie jest OK!
    Jednak pierwsze co rzuciło mi się w oczy po zakupie, to tak jakbym patrząc przez wizjer, z prawej strony zamiast boku prostokąta, miał dolny róg widzianego obszaru wyciągnięty trochę w prawo od pionu i w dół. Na zdjęciu tego nie ma.
    A jak u was?
    Tutaj macie link do mojej "strony": Moje testy
    POzdro! [/img][/url]
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  5. #25

    Domyślnie

    Strona się otwiera, ale wooolno
    Jakie masz łącze?

    Co do zdjęć, to pierwsze jakby troszkę leci w prawo?
    Ale jak robiłeś z ręki, to mogło ci się samo lekko przesunąć.

  6. #26

    Domyślnie

    Moim zdaniem pierwsze jest ok ale drugie leci w prawo identycznie jak u mnie. Proponuje otworzyć w PS i wyciągnąć prowadnice poziome.

    Tomek
    deczysta

  7. #27

    Domyślnie

    Czyli problemu z matrycami/matówkami nie ma, bo każdy widzi co innego, według swojego uznania

  8. #28

    Domyślnie

    Niestety, rzetelnego testu nie da sie przeprowadzic z reki. Za duza jest powierzchnia pomiaru wzgledem przechylu. Trzeba to zrobic ze statywu aby miec pewnosc. Nikon twierdzi ze ma specjalne oprogramowienia i sprzet testowy. Ciekaw jestem co wyjdzie u mnie, bowiem nawet na wyswietlaczu widze krzywizne i przechyl w prawo

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Niestety, rzetelnego testu nie da sie przeprowadzic z reki. Za duza jest powierzchnia pomiaru wzgledem przechylu. Trzeba to zrobic ze statywu aby miec pewnosc. Nikon twierdzi ze ma specjalne oprogramowienia i sprzet testowy. Ciekaw jestem co wyjdzie u mnie, bowiem nawet na wyswietlaczu widze krzywizne i przechyl w prawo
    A ja prócz statywu do takiego testu, założyłbym jaką stałkę zamiast kita.

    pozdrówka
    szymon

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    bowiem nawet na wyswietlaczu widze krzywizne i przechyl w prawo
    ja tez tak widze

    Tomek
    deczysta

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •