Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Jaskinia Towarna

    Nocki - na pierwszy rzut oka wyglądały jak sopelki lub zalodzone fragmenty skał.



    Po bliższym przyjrzeniu się (sesessseee )





    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 4 ładne
    numeruj fotki agape

  3. #3

    Domyślnie

    no tak, numerki... - niestety - już nie mogę.
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  4. #4

    Domyślnie

    nieźle się prezentują

  5. #5

    Domyślnie

    osobiście czuję pewną "sympatię" do 3 (od góry) zdjęcia.
    a nietoperzom troszkę zazdroszczę możliwości przespania zimy...
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  6. #6

    Domyślnie

    ogólnie ciekawe foto ... na czwórce zauważyłem - że nietoperek daje cień ... można było popracować lampką (o ile to dodatkowe źródło światła - nie naturalne) żeby cień był dłuższy - efekt batmana gwarantowany
    pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    dobrze zauważyłeś - był podświetlany zdalnie z lampy - tu jakoś bardziej z kontry. Z dokładniejszą kontrolą cienia ciężko było w tamtym miejscu - ze względu na ukształtowanie skał i fakt, że manewrowanie lampą w okolicach uczepionego na oko - 3,5 m nad ziemią "batmana" było nieco utrudnione (wydłużenie cienia wymagałoby umieszczenia lampy na poziomie nietoperza - czyli pod samym nieomal "sufitem").
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  8. #8

    Domyślnie

    Gacki super, ja byłem jesienią w jaskini Łokietka w Jurze Krakowsko Częstochowskiej i też były ale miałem ze sobą tylko 17-55 i g...... wyszło ;(
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  9. #9

    Domyślnie

    No to zapraszam na Jurę Krak - Czest ponownie - do Jaskini Towarnej. Nocki zapewne będą wisieć tam do wiosny.
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję za zaproszenie - na pewno się wybiorę muszę tylko najpierw jakieś tele zakupić, bo znowu obejdę się smakiem...
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •