Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie eizo s2231w + Toshiba 9ecra A9

    Witam wszystkich!

    Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem zew.monitora do mojego lapka

    Wszystko ładnie piękni tylko mam jeden problem: za żadną cholerę nie mogę wyświetlić obrazu na monitorze zew. za pomocą wyjścia DVI. Jak podłączę monitor do stacji dokującej za pomocą kabla D-SUB wszystko ładnie śmiga - obraz jest wyświetlany na lapku i monitorze zew. w różnych konfiguracjach: pulpit rozszerzony, pulpit sklonowany lub pojedynczy. Po podłączeniu przez DVI monitor nie może znaleźć sygnału.

    Próbowałem pogrzebać w BIOSI-e, ale tam jest tylko opcja wyboru ekranu podczas botowania systemu.

    System to WinXP Prof SP3 a karta graficzna to GMA X3100.

    Może macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? A może zostawić na D-SUB?

    Pozdrawiam!
    D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI

  2. #2

    Domyślnie

    Proszę podłączyć inny monitor pod DVI i sprawdzić czy jest sygnał. Ewentualnie również swój monitor pod inny komputer. Spotkałem się z przypadkiem kiedy kiepskiej jakości karty graficzne i monitor z "wysokimi wymaganiami" nie potrafiły się dogadać. Tecra to jedna z najlepszych linii Toshiby, więc słaba jakość jest mało prawdopodobna, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martur Zobacz posta
    za żadną cholerę nie mogę wyświetlić obrazu na monitorze zew. za pomocą wyjścia DVI.
    Czy na pewno masz wyjście DVI w notebooku? Czy może masz kabel D-SUB - DVI?
    Jeśli tak to mam podobnie (Toshiba Satellite z Vistą Home + Nec 2190UXi), ale mówiąc szczerze nie bawiłem się za dużo i po prostu podłączyłem przez D-SUB.

  4. #4

    Domyślnie

    W stacji dokującej mam wyjście DVI i D-SUB, a w notebooku mam samo D-SUB
    D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Kraków/Gdańsk
    Posty
    18

    Domyślnie

    Moze byc tak, ze z tym komputerem gniazdo dvi w stacji bedzie nie aktywne. Poprostu z jego k. grafiki wcale nie jest wyprowadzony cyfrowy sygnał. Stacja dokująca jako bardziej uniwersalna na dodatkowe wyjście ale obsługiwane tylko z niektórymi komputerami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •