Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    no tak - ale backup ? a antyvir który chce czasem przeskanowac dysk "odgórnie" ?
    Zarowno backup, jak i sprawdzanie antyvirem, mozna przeciez zrobic selektywnie. Od lat np. robie tylko backup wybranych plikow systemowych (poczta, niektore konfiguracje programow, etc.) klikajac jedna ikonke (odpowiedni batch pod NTBackup).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    no tak - ale backup ? a antyvir który chce czasem przeskanowac dysk "odgórnie" ? itp.. są chwile, kiedy te 300 GB bywa męczące, ja preferuje rozsądny podział na partycje.
    Jeżeli back-up, to na dysku zewnętrznym. Uruchamiam w nocy (np. Yadis) i po problemie.

    Ponieważ byłem w swoim życiu okradany, a w rodzinie mieliśmy już jeden pożar mieszkania, wszystko co ważne (w tym skany wszystkich dokumentów) back-up'uje na dysku zewnętrznym, który na co dzień leży sobie w skrytce bankowej.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Jeden dysk - Jedna partycja
    Folder TEMP/SMIECI/ITP
    itp
    ja też tak radzę
    przerobiłem rożne podziały i RAIDy
    Jeden dysk - Jedna partycja - i odpowiednia ilość folderów - to najlepszy pomysł

  4. #44
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Stalowa Wola / Kraków
    Posty
    39

    Domyślnie

    na lapku mam 3, system, dane i trzecia na śmieci z sieci, jakieś filmy, gry, coś co w każdej chwili mogę formatnąć + kopia ważnych rzeczy na dysku zewnętrznym, a i zapomnialem, jeszcze partycje linux'a
    de pięćdziesiąt, de osiemdziesiąt + t 12-24, s 18-55, t 28-75, n 70-210, SB-800, cokin P

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •