Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Cykl " Pierwszy rok zycia"_ mama "odpaliła" choinkę


  2. #2

    Domyślnie

    dziecko sliczne to prawda
    ale ze co prosze? nie za bardzo chyba rozumiem tytulu _ czy to mialo byc cos w stylu, ze malenstwo mowi "łaaaaał" po zobaczeniu swieciacych sie na chionce lampek?? tylko lampek brak

  3. #3

    Domyślnie

    No to jest ten pierwszy moment zachwytu, później już patrzyła z zamkniętymi ustami - może rzeczywiście powinno coś się pojawić, a nie same emocje.

    Wiem już, że nakierowanie tytułem nie zawsze jest wystarczające.

    Trochę też mały pokój na swobodną pracę z 50 mm ( 75 w rzeczywistości )

    Wszelkie inne uwagi mile widziane. Pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    wszyscy rodzice powinni przemyslec z dwa razy zanim postawia pod ocene zdjecie swoich ukochanych pamietajac ze my ich tak nie kochamy jak Wy a wiec jednoczesnie nie mamy tych emocji z pierwszego ziewu, pierdu czy jakiejs tam innej miny wesolych swiat.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  5. #5

    Domyślnie

    a wiec jednoczesnie nie mamy tych emocji z pierwszego ziewu, pierdu czy jakiejs tam innej miny wesolych swiat.
    Tytuł kategorii to fotografia albumowa i okolicznościowa więc emocję są chyba jak najbardziej na miejscu.
    Może napisz jak inaczej podejść do tematu, żebyś i Ty poprzez sposób ujęcia, kadr, światło, obróbkę miał szansę odczuć choć część tych emocji.
    Naprawdę, chętnie przeczytam
    Pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez j_karol Zobacz posta
    ...Może napisz jak inaczej podejść do tematu, żebyś i Ty poprzez sposób ujęcia, kadr, światło, obróbkę miał szansę odczuć choć część tych emocji.
    Naprawdę, chętnie przeczytam
    To może ja słówko...

    Niewątpliwie nie zaszkodziłaby choinka w kadrze... skoro takie wąskie szkiełko na warunki domowe i nie da się z boku złapać jednego i drugiego, to może np. zza gałązek (poprzez nie) spróbować złapać zachwyt Bobo?.. Będzie wszystko na miejscu

    ...wiem, wiem, łatwo powiedzieć... sam mam małe bobo i spora część ujęć to po prostu przypadek

    Pozdrawiam
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    ...wiem, wiem, łatwo powiedzieć... sam mam małe bobo i spora część ujęć to po prostu przypadek
    Czasem trzeba się naczekać i nie ma powtórek z innymi ustawieniami bonusowy uśmiech


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •