Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Jaki film?

  1. #1

    Domyślnie Jaki film?

    Ciekawi mnie jakie filmy najczęściej stosują forumowicze... A odwrotki jakie?

    Jeśli ten temat już kiedyś był to na mnie nakrzyczcie - szukałam na forum ale nie namierzyłam.

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co czytam informacje w podpisach, to najczęściej Kingston, Lexar Media i SanDisk. Ja używami Hitachi Microdrive
    A na poważnie to faktycznie ciekawe pytanie.
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    no rzeczywiscie, może źle się wyraziłam - to jakich filmów używają analogowcy lub jakich filmów używali ci co teraz się cyfrują?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja robiłem i robie tylko na FUJI, czy negatyw czy dia zawsze efekty są super. I ostatnio z negatywów zamiast PRESS'a używałem zwykłą XTRA 400, możesz ustawić ( jak masz możliwość w aparacie ) że to 800 i przy mniejszym ziarnie niż 800 oryginał, masz ten sam efekt, można sporo niedoświetlić. Dia FUJI to klasa sama w sobie, jak dla mnie. Może inni mają inne zdanie ja tylko ( po kilkunastu, albo i więcej próbach z różnymi negatywami ) FUJI. Nie twierdzę, że to jedyny, słuszny wybór, ale mi naprawdę pasowały.
    Pozdrawiam
    Piotr

  5. #5
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  6. #6

    Domyślnie

    o, dzięki za linki, ślepawa jestem cuś

  7. #7
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  8. #8

    Domyślnie

    pokłony Pietrucha

    szukałam trochę wcześniej, ale przeczytanie wszystkich wątków na forum zajęło by mi prawdopodobnie kilka tygodni - i tak codziennie spędzam ładnych parę godzin czytając starsze wąteczki, a pracka magisterska leży odłogiem....

  9. #9

    Domyślnie

    Tylko i wyłącznie..
    FUJI (dia i neg) KODAK(trix,tmax) I ILFORD (cala gama BW)

    I NIC WIĘCEJ

  10. #10
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    wszystko zalezy co masz zamiar fotografowac i na jakim efekcie ci zalezy.
    negatyw - fuji reala - tylko i wylacznie
    slajd - astia, provia velvia, kodak elitechrom
    b&w - trimax, ilford fp4, xpan, delta.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •