Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Byłem w Axalp

  1. #11

    Domyślnie

    Widoczek to poranne Szwajcarskie klimaty zastane niedługo po przekroczeniu granicy, wkoło były pola golfowe a my rozbiegliśmy się robić ośnieżone szczyty .
    Masz racje lepiej późno niż wcale, powinienem jeszcze dodać, ze to moje pierwsze foty lotnicze wystawione na forum .
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  2. #12
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    A farby we wiadrze nie zabrakło Ci?
    Wreszcie obrobiłeś !

  3. #13
    Rikardo
    Gość

    Domyślnie

    jestem za nr 10,aczkolwiek wszystkie przyjemnie sie "spozywa"

  4. #14

    Domyślnie

    Wszystkie foty fajne.
    Pozdrawiam.

  5. #15

    Domyślnie

    Spoko robota Kurczak, te z lotniska bardzo dobre, w górach czasem widać brak ogniskowej. Całościowo na plus

  6. #16

    Domyślnie

    Fajnie ze wstawiłeś fotki. Zbliżenie suuuper mi niestety "nie siadło" to ujęcie. Baza sympatycznie obfocona
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

  7. #17

    Domyślnie

    Na 2,3,4,5 i 8 samoloty zlewają się z tłem. Według mnie, gdyby poprawić ekspozycję i wyodrębnić je z tła (nawet zwykły Gaussian Blur da radę) byłoby dużo lepiej.

  8. #18

    Domyślnie

    16 jak z TopGun. Super zdjecie, IMHo najlepszy moment uchwycony z wszystkich zamieszczonych fotek.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  9. #19

    Domyślnie

    6-tka też bardzo fajna...
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  10. #20

    Domyślnie

    To jak drobiu kochany?
    komentowac zgodnie z PR
    czy szczerze??
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •