Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    Poza tym co pisze Darek, wydaje mi sie ze one sa za miekkie i te ktore ja widzialem sa raczej owalne w przekroju.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darsedz Zobacz posta
    czy rurki termokurczliwe się nie skurczą pod czas pracy - skoro filtry mogą to one chyba tez... ale nie wiem
    Do dzisiaj nie zauważyłem by się kurczyły. Wyglądają tak samo jak w dniu zrobienia plastra.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Poza tym co pisze Darek, wydaje mi sie ze one sa za miekkie i te ktore ja widzialem sa raczej owalne w przekroju.
    Tak, masz rację - termokurczki mają przekrój owalny.
    Ja z braku rurek do napoi użyłem właśnie termokurczek. Na moje domowe potrzeby w zupełności wystarczyły
    Słomki do napoi oczywiście będą lepsze...

  4. #14

    Domyślnie

    zastanawiam sie troche, czym sie ten plaster miodu od snoota na sb rozni poza zlozonoscia konstrukcji.
    Andrzej

  5. #15

    Domyślnie

    jako ze sie ostatnio nudzilem, zrobilem sobie beauty dish i tego snootgrida. rewelacja.
    tutaj daje linka jak zrobic beautydish jakby ktos sie nudzil. calkiem niezly patent.
    Andrzej

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siupes Zobacz posta
    jako ze sie ostatnio nudzilem, zrobilem sobie beauty dish i tego snootgrida. rewelacja.
    tutaj daje linka jak zrobic beautydish jakby ktos sie nudzil. calkiem niezly patent.
    Witaj,

    a gdzie kupiłeś to lustro mocowane wewnątrz cd case oraz ten metalowy patent do umocowania sabiny?

    pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    w canadian tire i home depot.
    jako ze nie bardzo wiem jakie sklepy sa w polsce, to ci powiem ze lustro sluzy do naklejania na zewnetrzne lusterka auta zeby wyeliminowac martwe strefy czy jak to sie tam nazywa, patent do mocowania za to jest to przelotka do rynny (w moim przypadku aluminiowa uklejona potem gabkowa okleina) czyli spore sklepy budowlane. jak macie aluminiowe lekko prostokatne w przekroju rynny, nie powinien to byc duzy problem.
    mam nadzieje ze troche pomoglem.
    Andrzej

  8. #18

    Domyślnie

    dzięki za informacje, teraz wiem czego szukać
    prostokątne, aluminiowe rynny powiadasz... hm - kto szuka ten znajdzie

    pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    A ja ostatnio zrobiłem sobie coś takiego:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    Bez miłości nie da się żyć. Ja stawiałbym na tlen.

  10. #20

    Domyślnie

    kurcze, nie wiem gdzie można kupić czarne rurki do napojów kiedyś były w IKEA, ale wyszły z asortymentu.

    ma ktoś jakiś pomysł?
    Mamiya + Sony

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •