Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie Do Brodnica

    Kolego ale to jest fotocela MIF 2,0 ?? Z góry dzięki za odpowiedz.
    Pozdrawiam, Rafał...

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar brodnica
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Brodnica, Bydgoszcz, Kharkov
    Posty
    130

    Domyślnie

    Tak MIF 2.0. Tyle, że musisz wiedzieć jaka wersja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Z tego co spojrzałem na ich stronkę to mają kilka różniących się nieznacznie modeli. Zauważyłem, że wersja 2.XX potrafi zliczyć do 250 przedbłysków. A jeżeli chodzi o modele to wszystko zależy do czego ma być wykorzystana i jakim sprzętem na dzień dzisiejszy dysponujesz. Napisz co masz i co chcesz z tym wyczyniać to coś uradzimy...

  3. #23

    Domyślnie

    można prosić o wrzucenie na jakiś serwer tego schematu, bo ten link już nie działa.

    ed:
    ok, już znalazłe coś takiego:
    http://obrazki.elektroda.net/91_1153071573.jpg
    Ostatnio edytowane przez mkukla ; 08-03-2009 o 13:01

  4. #24

    Domyślnie

    brodnica - Ja mam Fuji S6500 i chciałem użyć tą fotocele do starej Lampy SOLIGORa MK-17A
    Pozdrawiam, Rafał...

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar brodnica
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Brodnica, Bydgoszcz, Kharkov
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Urban1994 Zobacz posta
    brodnica - Ja mam Fuji S6500 i chciałem użyć tą fotocele do starej Lampy SOLIGORa MK-17A
    Lampy nie miałem w "łapkach", na zdjęciach jakie znalazłem w necie nie widzę na niej gniazda synchronizacji. Do takiego zestawu lampa musi je mieć, abyś mógł podpiąć ją do fotoceli. Zawsze można kupić coś starego na giełdzie lub alledrogo...
    Aparat nie ma znaczenia, musi mieć tylko lampę
    Jak będziesz potrzebowal wiecej info pisz na priva, pomogę Ci to skonstruować lub opiszę moje doświadczenia

  6. #26

    Domyślnie

    Ponieważ link z pierwszego postu nie działa (pewnie za duży transfer wygenerowaliśmy), podaje nowy: http://home.roadrunner.com/~carlvogt/Strobe.htm


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •