Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 9 w 1 ale wstyd

  1. #11

    Domyślnie

    Ja łapię z tym cieniem.
    Ostro z pomysłem i fajnie.
    Patrz jak profesjonaliści walą lampą po gałach i niektórym się podoba. W tym mnie.

  2. #12

    Domyślnie

    hehe no ale z tymi cieniami to w mojej ocenie dalem ciala , ale bylem i jestem za leniwy zeby chcieć to poprawic z drugiej strony te cienie nie sa tak zle przynajmniej troche przestrzeni sie robi miedzy moją łepetyną a prześcieradłem z tyłu eheheh
    de czysta i szkua

  3. #13

    Domyślnie

    fajny pomysl oryginalne i ciekawe

    pomijajac cienie to jeszcze tak sobie mysle, czy np. gornego rzedu nie daloby sie sfotografowac jakos tak, zeby bylo widac oczy modela patrzac na dol... jak porownasz rzad gorny z dolnym lub srodkowym to na nich widac wyraznie oczy, z kolei na gornym wiemy ze patrzy intepretujac obraz calosci, ale same oczy wygladaja jakby spal lub troche przysypial...

  4. #14

    Domyślnie

    o tej górze powiem szczerze ze nie pomyślałem, meczylem sie nad dolnymi bokami zeby to naturalnie wyglądałe, ale wierz mi ze robiłem taki wytrzeszcz oczami na boki jednoczesnie mając twarz odwróconą w strone aparatu zeby choć troche było ją widac... ze oczy do rana mnie bolały eheh, wracając do tej góry- zeby oczy mozna było widziec to az boję sie pomyśleć jaki to wytrzeszcz musiałbym zrobić ale kurcze moze kiedys spróbuję od razu zrobiłem kopię mojej lubej i tez tak patrzy w dół... troszke gorzej wyszła.. wiesz monitor inny ,cisnienie powietrza inne (najgorszej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy )


    ze tez nie zwróciłem wczesniej na to uwagi...
    de czysta i szkua

  5. #15

    Domyślnie

    nawet nie waz sie pisac 'najgorszej baletnicy', seria jest swietna i podoba sie bardzo

    szczerze mowiac na pierwszy "rzut oka" piszac poprzedni post caly czas zastanawialem sie 'jak to zrobic', bo przy spogladaniu w dol powieki zawsze beda sie kladly, trzeba by jakos zrobic tak, zeby modelka spogladala tak zeby powieki sie nie kladly, chociazby na wprost, a jednoczesnie mimika twarzy szyi sugerowala spogladaniu w dol, np. fajnie wyglada lewy gorny lubej - uklad tulowia - szyja sugeruje na 99% ze patrzy w dol

    tak sobie tylko glosno mysle ale w sumie chyba sam zaraz postawie kogos pod sciana i poprobuje, z czysto edukacyjnego pkt widzenia

    lub tez fajnie wyszla, szczegolnie podobaja mi sie rezolutne minki na dole

    pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie

    bardzo fajne...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •