Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie addicted to music

    takie moje luzne podejscie do tematu uzaleznien.


    jack plug
    newbie with D40 +18-55 + 55-200 + 50 1.8

  2. #2
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Proponuje abys sfotografował cos bardziej wartosciowego. Pozdro

  3. #3

    Domyślnie

    interesujace, zwlaszcza ten "cake" z plytami pod lokciem. Oryginaly... tia?
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    interesujace, zwlaszcza ten "cake" z plytami pod lokciem. Oryginaly... tia?
    Widocznie to DJ i nagrywa własne sety

  5. #5

    Domyślnie

    tak sie sklada ze to jest dj ;]
    srednio zaawansowany ale jest.

    stad tez sie wzial pomysl na zastapienie strzykawki jackiem.
    newbie with D40 +18-55 + 55-200 + 50 1.8

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    interesujace, zwlaszcza ten "cake" z plytami pod lokciem. Oryginaly... tia?
    Jaki to ma zwiazek ze zdjeciem ? To nie nasza sprawa prawda?

  7. #7

    Domyślnie

    Motorniczy - nasza, nie nasza - cake znalazl sie na zdjeciu oddanym pod publiczna krytyke. Wiec krytykuje. Jesli nie zrozumiales, ta uwaga o plytach jest raczej prztyczkiem w nos za brak przemyslanej kompozycji kadru. Skoro zamysl byl artystyczny, a byl skoro autor pokazuje swoje uzaleznienie od muzyki w sposob dwuznaczny, ocierajacy sie o zagadnienia tak powazne jak narkomania i jeden z najslynniejszych symboli - czyli strzykawa i jazda w przedramie, to zdjecie powinno byc bardziej dopracowane - a jak dla mnie wyglada to tak, jakby autor wpadl na pomysl "hmmmm a moze by tak..." i dawaj, od pomyslu do przemyslu, bez przygotowania. Ot, palnal fotke i zadowolony leci z nia na forum. A to, ze jakies zapalki leza, ze plytki jakies pod reka, jakas miska?
    Rozumiesz? Pomysl moze i dobry (choc mnie takowe nie podniecaja i nie smiesza) ale realizacja sie moim zdaniem nie powiodla.
    Taka jest moja opinia.
    Ale to jest dzial foto-zart, wiec nei bierzmy sobie tak na powaznie do siebie co?
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Faktycznie mało śmieszne, ale przy odpowiedniej realizacji mogłoby być bardzo dobre - w innym dziale.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  9. #9

    Domyślnie

    z ta plyta to faktycznie wpadka, kolega sie uparl na jego plyte a ja sie zgodzilem bez dluzszej chwili zastanowienia. zdjecie umiescilem w tym dziale bo sprawy narkomanii nie sa dla mnie zadnym tematem tabu (osobiscie nie uzywam-tak dla sprostowania )
    mysle ze ten pomysl przejdzie jeszcze swoja druga probe, ale wszystko w swoim czasie.

    tak poza tym to co jeszcze do poprawki?
    newbie with D40 +18-55 + 55-200 + 50 1.8

  10. #10
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Sadze , ze powinienes zrobic zdjecia w prawdziwym otoczeniu , jak myslisz ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •