Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK
    Pod warunkiem, że masz o co podeprzeć obiektyw lub rękę. Ale są takie warunki, że stoisz w dość dziwnej pozycji, bo tłumek gapiów napiera i robisz zdjęcia z ręki - na prawdę z ręki. Bez podparcia, bez monopodu, bez statywu i wtedy VR jest niezastąpiony.
    Wtedy trza wykorzystać jakieś podparci terenowe, np czyjś bark Żarcik oczywiście
    Masz rację Jacek, też uważam że w reporterce VR jest jest nieoceniony... każdy kto go zapnie i nauczy się wykorzystywać to pewnie potwierdzi
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #22

    Domyślnie

    ehhh, no i mówiłem
    ja naprawdę wiem, że VR da się wykorzystać...że się przydaje...ale nie uważam go za pierwszą potrzebę...jakość zdjęć z sigmy i VRki jest taka sama, więc dopłata 2000zł, a w moim przypadku 3000zł tylko do VR jest nieporozumieniem przy sporych brakach sprzętowych...wolę te pieniądze przeznaczyć na zakup jasnego standardu DXowego, czy szkła do makro, elementów oświetlenia, kilku foitrów i wielu innych duperelków, ale jak już wszystko sobie kupię, to pewnie i nabędę jakąś VRkę, tylko, że wtedy pewnie będzie to VRIII
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •