Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Miss M.
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Długosiodło/Warszawa/London/
    Posty
    12

    Domyślnie Dobry poradnik do fotografii przyrodniczej?

    Hey.

    Od jakiegoś czasu zaczęłam poważniej myśleć o zajęciu się fotografią przyrodniczą i zastanawiam się, czy na polskim rynku wydawnicznym można znaleźć jakąś dobrą książkę, a dokładnie poradnik do fotografii przyrodniczej? Mam na mysli nie tylko informacje i porady dotyczące sprzętu i techniki, ale także rzeczy czysto praktyczne - jak podchodzić zwierzaki, jak i gdzie budować czatownie, itp.

    Mam w domu ogólną Szkołę Fotografowania NG i jeszcze Szkołę Fotografowania NG:Ptaki. Do tego mam kilka kilka książek o ptakach, i jedną, starą ale świetną książkę (jakiś podręcznik dla myśliwych) zawierającą mnóstwo informacji o zwierzętach, innych zachowaniach, zwyczajach, itd. Mimo to, czuję jakiś niedosyt i chętnie przeczytałabym coś konkretniejszego!

    Możecie coś polecić?

    Pozdrawiam,
    Magda
    N D80 + N 18-70/3.5-4.5 + torba LowerPro + statyw (chińskie nogi, głowica Manfrotto) + mnóstwo zapału + mało czasu
    Time flies...

  2. #2
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    http://www.foto-kurier.com.pl/wydawnictwo/ksiazki.html
    Pozycja piąta od góry.
    Od razu mówię że nie czytałem, ale tylko przeglądałem w Empiku - wygląda nieźle...
    Jakie zwierzęta chcesz fotografować?

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Miss M.
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Długosiodło/Warszawa/London/
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ooo, dzięki... wygląda nieźle! To sobie ją przejrzę w Empiku jak wrócę na święta I może sobie kupię pod choinkę;p A zwierzaki, które planuję fotografować to ssaki i ptaki
    N D80 + N 18-70/3.5-4.5 + torba LowerPro + statyw (chińskie nogi, głowica Manfrotto) + mnóstwo zapału + mało czasu
    Time flies...

  4. #4

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •