Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Mam kilku fantastycznych Przyjaciół spod znaku C, kilku spod S, i kilku spod naszego N(...)
    rozumiem że podesłałeś im linka do tego tematu
    make love, not Warcraft...
    BB and King zapraszają...
    pozdrawiam Krzysztof Król

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZaaaaK Zobacz posta
    rozumiem że podesłałeś im linka do tego tematu
    Rozesłałem im zdjęcia (jest tego więcej ), a na innym forum z jednym spod C przeprowadziliśmy małą wojnę - on edytował moje fotki dodając np. napis Nikona na nocniku, co zmieniało postać rzeczy...

    ...i była kupa śmiechu




    PS.Słowo "kupa" jest chyba jak najbardziej na miejscu...
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  3. #23

    Domyślnie

    Ja zapytam może z innej beczki, mam nadzieję iż nie zostanę zbluzgany
    jak uzyskałeś taką fajną winietkę (shopowałeś)? no i czy używałeś jakichś studyjnych lampek?
    bo w córkę raczej nie pstrykałeś (tzn. nie waliłeś lampą centralnie), nie widzę nigdzie ostrych cieni

    Poza tym gratuluję fantastycznych ujęć

    pzdr.
    Nikon D70, SIGMA 105 F2.8 EX DG MACRO, SIGMA 24-70mm F2.8 EX DG MACRO, SB-800

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mar22 Zobacz posta
    Ja zapytam może z innej beczki, mam nadzieję iż nie zostanę zbluzgany
    jak uzyskałeś taką fajną winietkę (shopowałeś)? no i czy używałeś jakichś studyjnych lampek?
    bo w córkę raczej nie pstrykałeś (tzn. nie waliłeś lampą centralnie), nie widzę nigdzie ostrych cieni

    Poza tym gratuluję fantastycznych ujęć

    pzdr.
    He he, nawet w dziale humorystycznym nie da się uniknąć rozmowy o technice

    Winietka - PS - Filtr - Zniekształcenie - Korekcja obiektywu. Są tam dwa suwaczki od winiety. Ale jak mi się udaje tak strzelić ujęcie, że już nic nie kadruję to wolę winietkę dodawać jeszcze na etapie wołania rawa (w Camera Raw).
    Lamp studyjnych prawdopodobnie nie umiałbym użyć, bo nigdy się nimi nie posługiwałem Normalna Sabinka na sankach odbita gdzieś z boku i lekko z góry (podobnie jak tutaj - post nr 5). I dlatego raw, bo łatwiej dojść do ładu z kolorem - choć akurat na zdjęciach z tego wątku kolor jest lekko kombinowany


    Pozdrawiam.
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  5. #25

    Domyślnie

    Dzięki za odp.
    No faktycznie sprtynie to załatwiłeś ja przeważnie tłukę w sufit i nie podobają mi się te foty
    są zbyt realistyczne i jasne, ale nie obrabiam w PS, może tu leży klucz
    z tym światłem z okna + odbitka od ściany to ... dobre pokombinuję proste ale skuteczne
    (choć kilka razy próbowałem tyle że zawsze już było ciemno na dworze),

    moja już niedługo przestanie robić na nocnik i mimo wszystko chciałbym jeszcze coś fajnego pstryknąć

    zdjęcia berbecia masz naprawdę cool gratuluję

    dzięki i pzdr.
    Nikon D70, SIGMA 105 F2.8 EX DG MACRO, SIGMA 24-70mm F2.8 EX DG MACRO, SB-800

  6. #26

    Domyślnie

    niezle, az brak slow...
    D80 N18-135 f3.5 Metz-58 AF1

  7. #27

    Domyślnie

    uff... jeszcze brzuch mnie boli od śmiechu hehe
    cyfrowo i analogowo

  8. #28

    Domyślnie

    No to się uśmiałem, naprawdę świetny pomysł, no i jak podgrzewa atmosferę, miałem na myśli że rozśmiesza Fajne.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki


    ...jak mnie jakiś Canonier ożeni z kosą w ciemnej uliczce to mi się odechce takich zdjęć...


    Pozdrawiam
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •