Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Dymole

  1. #31

    Domyślnie

    O ja cenzura!!!!!! Nie rób więcej takich zdjęć. Szczęka mi opadła, odbiła się od klawiatury i wpadła pod łóżko.
    Gratulacje pomysłu i wykonania
    Duży respekt
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  2. #32

    Domyślnie

    Jeszcze techniczne pytanko, nie masz problemu z ostrzeniem? Łatwo daje się złapać ostrośc na dymie?
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Naithsabes Zobacz posta
    Jeszcze techniczne pytanko, nie masz problemu z ostrzeniem? Łatwo daje się złapać ostrośc na dymie?
    W tej serii wszystkie dymki robione były obiektywem 50mm f1.8 z ręcznie ustawianą ostrością, odległość od dymy 0,5m do 1m w normalnie oświetlonym pokoju. Przy czasach 1/100-1/200 i przysłonie f8, światło zastane nie ma wpływu na ekspozycję a dzięki niemu można bezproblemowo ustawić ręcznie ostrość.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  4. #34

    Domyślnie

    Podziękował
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  5. #35

    Domyślnie

    Witam,

    Piękne prace, podziwiać, podziwiać i jeszcze raz podziwiać 5*

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •