Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Kup sobie po jednym zoomie Sigmy i Nikkora.
    Na razie oprócz Tamrona, mam jeszcze Nikkora af-p 70-300g ed vr.
    Następnym obiektywem jaki będę chciał kupić będzie jakiś szeroki kąt, najlepiej od 10-12mm. Do fotek krajobrazowych. Czytałem już tutaj wątki na forum, ale nie mogę się zdecydować (ważna też jest cena). Na razie i tak żona postawiła warunek, że najpierw muszę sprzedać szkła z Sony :P Dopirto przyjdzie czas na kolejne zakupy. Później ew. jakiś zoomik 17-50 albo coś w tym stylu i ew. stałka 50mm. Mam trochę czasu żeby Was tu na forum pomęczyć pytaniami :P
    Sigmy niby fajne, ale wszędzie słyszałem, że mają wadliwe mechanizmy AF (ogółem jako producent). Słyszałem to zarówno jak użytkowałem Sony, jak i teraz czytając o obiektywach do Nikona.

  2. #62

    Domyślnie

    Nie chcę znów shitstormu wywoływać, więc to o af w Sigmach pominę milczeniem.
    A chodziło mi o fakt, że w S pierścień ogniskowej się w drugą stronę kręci. Co na początku trochę drażni.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Sigmy niby fajne, ale wszędzie słyszałem, że mają wadliwe mechanizmy AF (ogółem jako producent). Słyszałem to zarówno jak użytkowałem Sony, jak i teraz czytając o obiektywach do Nikona.
    No to klops... Prawie nie mam czym robić zdjęć i to zarówno w Nikonie jak i w Sony

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No to klops... Prawie nie mam czym robić zdjęć i to zarówno w Nikonie jak i w Sony
    Prawie... Panie, mnie smartfon został...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Prawie... Panie, mnie smartfon został...
    Się cieszmy że Sigma smarkfonów nie robi.
    Wtedy to zostałby karton i farbki
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No to klops... Prawie nie mam czym robić zdjęć i to zarówno w Nikonie jak i w Sony
    Napisałem jakie są opinie. Choć z własnego doświadczenia powiem, że mam do Soniaka Sigmę APO DG MACRO 70-300. Kupiłem ją kilka lat temu jako używkę (ale miała ok. roku). Wraz z obiektywem dostałem kartę gwarancyjną. Wiesz co? Ma wbity wpis po 6 miesiącach od sprzedaży, że wymieniono w niej w serwisie mechanizm AF :P

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Sigmę APO DG MACRO 70-300.
    A żeś przykład dał... Szkiełko które jest problem za 300 zeta sprzedać, a które nadaje się do przerobienia na kubek na ołówki.
    Nie ma co porównywać do późniejszych HSMów, a do obecnej linii Global Vision to już w ogóle.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Napisałem jakie są opinie. Choć z własnego doświadczenia powiem, że mam do Soniaka Sigmę APO DG MACRO 70-300. Kupiłem ją kilka lat temu jako używkę (ale miała ok. roku). Wraz z obiektywem dostałem kartę gwarancyjną. Wiesz co? Ma wbity wpis po 6 miesiącach od sprzedaży, że wymieniono w niej w serwisie mechanizm AF :P
    Hehe, faktycznie ta Sigma może być wyznacznikiem dla całej marki... Cóż można napisać, dostałeś jakość i trwałość adekwatną do ceny. Ja nie mam takich doświadczeń, bo nigdy tej Sigmy nawet nie rozpatrywałem. Mam za to osiem innych Sigm, starszych i nowszych, do Nikona i do Sony. Też piszę na bazie własnego doświadczenia i napiszę że bzdur się naczytałeś

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •