Close

Strona 2 z 93 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 925
  1. #11

    Domyślnie

    hmm.. to iso200 na dolnym LCD jest średnio pocieszające... 1.12 premiera, więc niebawem wszystkiego się dowiemy. A w łodzi obmacamy
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    no i z przecieków nie wynika, że będzie sRAW, a postawiono na cropy 1,5 i 2,0 - coś dla Pawła, ale nie dla studyjnych, a natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Piękne komentarze pod zdjęciami. Ktoś jest rozczarowany brakiem mikrofonu z przodu, znaczy filmów kręcił nie będzie, znaczy gorszy od 5DII

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    no i z przecieków nie wynika, że będzie sRAW, a postawiono na cropy 1,5 i 2,0 - coś dla Pawła, ale nie dla studyjnych, a natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    Ja słyszałem o natywnym ISO 100.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    To zdjecie z ISO 200 na wyswietlaczu, ktore jest na Nikonians, to raczej fake: http://www.fotosidan.se/forum/showpo...96&postcount=4
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    no i z przecieków nie wynika, że będzie sRAW, a postawiono na cropy 1,5 i 2,0 - coś dla Pawła, ale nie dla studyjnych, a natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    Czyzby jednak 24 MB Exmor z A900 :hmm:

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    no i z przecieków nie wynika, że będzie sRAW, a postawiono na cropy 1,5 i 2,0 - coś dla Pawła, ale nie dla studyjnych, a natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    Może te 200 to przypadek, jakoś nie chce mi się wierzyć, że d3x nie bedzie miało natywnego 100
    C

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ja słyszałem o natywnym ISO 100.
    to by było fajnie. Ciekawe czy inne info się potwierdzą. Zobaczę pewnie 6.12 na własne oczy
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    no i z przecieków nie wynika, że będzie sRAW, a postawiono na cropy 1,5 i 2,0 - coś dla Pawła, ale nie dla studyjnych, a natywne 200 też wskazuje na uniwersalne, a nie studyjne body.
    E tam... ja już mam co chciałem... wolałbym jednak, żeby to było coś dla Was. Po cichu liczę że tak będzie.
    Ps. interesuję się tą puszką tylko ze względów onanistycznych Co gorsza obawiam się że jeśli będzie lepiej niż myślę, tzn. jeśli rozpierniczy mnie jakością obrazowania, to zapragnę wymienić d300 na d3x choć wcal mi on do szczęcscia nie jest potrzebne
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    To zdjecie z ISO 200 na wyswietlaczu, ktore jest na Nikonians, to raczej fake: http://www.fotosidan.se/forum/showpo...96&postcount=4
    No i pozamiatane

Strona 2 z 93 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •