Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Grrr...

    edit

    przemyślałem sprawę i bez walki się nie poddam :P
    Ostatnio edytowane przez autograf ; 26-11-2008 o 20:31 Powód: na prośbę puchbeary ;)

  2. #12

    Domyślnie

    too late...
    zrobisz coś - czasu jest w cholerę

  3. #13

    Domyślnie

    stock- czy Ty musisz startować we wszystkich pojedynkach?
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #14

    Domyślnie

    no właśnie tak się zastanawiam... :P w pierwszym dostanę baty a ładuję się w kolejne, nie ? :P

    w sacrum i dźwięku startuję bo zgłaszałem tematy. A czekam też na temat fotograficzno - muzyczny. Napisałem stosowne PW Autografowi, ale na razie nie wiadomo co z tematami.. Pożyjemy, zobaczymy

  5. #15

    Domyślnie

    Gdyby jednak ktoś zrezygnował.. to byłbym chętny .
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #16
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Ja - jako najsłabsze ogniwo - jednak spróbuję. Najwyżej będzie walkower. Gorszy obciach jednak poddać się bez walki.

  7. #17

    Domyślnie

    słuchajcie, a skąd bierze się limit osób przewidziany do wyzwania? Bo widzę, że jest różny- tu 5os, tam 8, gdzie indziej 10.
    Może lepiej zdjąć limity osobowe? I ograniczeniem byłby termin nadsyłania prac?
    Bo wiecie, im bardziej niestandartowy temat (=ciekawszy) tym więcej czasu zajmuje wymyślenie czegoś fajnego... Takto możnaby się dopisać na listę w dowolnym terminie?
    W końcu im więcej uczestników, tym lepiej?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  8. #18

    Domyślnie

    Temat jak dla mnie bardzo ciekawy . Miałem pewien pomysł. Niestety trzeba być w odpowiednim miejscu, czasie i mieć sporo szczęścia , a szuflada odpada. Bardzo mnie ciekawi jak podejdziecie do tematu Pozdrawiam.
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

  9. #19
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    ozzy - zastanowię się nad tym. Jesteś pewien, że chciałbyś mieć w jednym pojedynku kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć?

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    ozzy - zastanowię się nad tym. Jesteś pewien, że chciałbyś mieć w jednym pojedynku kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć?
    Myślisz, że byłoby aż tak duże zainteresowanie?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •