Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Gemini
    Gość

    Domyślnie reflektory/lampy LED ... do studia ?

    Witajcie...
    Latam po stronach i "gooolgam" i ... znaleźć nie mogę

    Czy ktoś z Was ma namiary na reflektory/lampy LED... widziałem takie coś w ofercie LIDL-a... ale do mojego nie dotarło ...



    Chodzi mi o takie coś ...tylko na LED-ach


  2. #2

    Domyślnie

    Można kupic taka lampe halogenową w każdym sklepie elektrycznym, bądź w hurtowni. Castorama, real itp.
    opis w fazie przygotowań ...

  3. #3
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    ... widzisz "piwkoo" ... na fotce jest żarnik halogenowy, a mnie chodzi o diody LED ... !

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gemini Zobacz posta
    ... widzisz "piwkoo" ... na fotce jest żarnik halogenowy, a mnie chodzi o diody LED ... !
    ..tak, właśnie późnij doczytałem że chodzi o diody, powiem szczerze, że nie spotkałem się do tego typu halogenu żarnika diodowego, ale skoro piszesz że jest, to pewnie tak jest
    opis w fazie przygotowań ...

  5. #5

    Domyślnie

    ostatnio, kiedy robiliśmy zapasy reflektorów "par" na scenę widziałem takie cuda na ledach w hurtowni. Swietna sprawa ale droga jak cholera. Ale za jakiś czas będzie można puścić pełne oświetlenie sceniczne z gniazdka 220V Do tego pełna kontrola nad barwą, niska awaryjność - rewelacja. Ale żarnik diodowy? Jest takie coś wogóle? Jaką to ma moc?
    Z pewnością w foto też dałoby się coś takiego wykorzystać, światło to światło...
    aa - na jakość w Lidlu bym nie liczył chyba, że ma być "jakoś"...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #6

    Domyślnie

    Są reflektory PAR świecące na biało np takie: http://www.mastersound.pl/index.php?...0&iProdId=6108 lub większe: http://www.prosklep.com/product_info...oducts_id=8619

    Generalnie jak wpiszesz słowa PAR i LED razem, to wygooglasz dużo tego. Tyle, że widmo tego światła jest trochę dziwne i pomimo opisanej temperatury barwowej jest raczej trudne do zbalansowania. Można tez kupić całe białe klastry na LEDach, mozliwości w każdym bądź razie od groma.

  7. #7
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    ...aa - na jakość w Lidlu bym nie liczył chyba, że ma być "jakoś"...
    ...na LIDL-ową ofertę zwróciłem uwagę, bo mnie zainteresowała... na cuda nie liczę, chciałem kupić, bo kosztowało to około 70 zł... a szukam czegoś na wyższym pozionie jakości

    Dzięki Koledzy za pomoc... jakby jednak jeszcze ktoś na coś takiego wpadł, to poproszę o info

    ... i żebym nie był gołosłowny... ostatnia pozycja ... voila

    Ostatnio edytowane przez Gemini ; 23-11-2008 o 01:24

  8. #8
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    ...znalazłem coś takiego... jak to się sprawdzi w studiu... ?
    http://www.allegro.pl/item488244627_...anie_230v.html

  9. #9

    Domyślnie

    Diodki SMD, czyli zimne będą - wręcz niebieskie

  10. #10
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    ...tego się właśnie "fIlek" obawiam... ;(

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •