Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: mała sesja FR

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 2 wydają mi się nieostre. Najbardziej podoba mi się ostatnie.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  3. #3

    Domyślnie

    ostatnie jest super. Nisko. Była gleba??
    Peace

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie to fotki są bardzo fajne i ciekawe
    fakt, że pierwsze dwie nie są zbyt ostre ale kadry to rekompensują
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  5. #5

    Domyślnie

    na jedynka ostrośc chyba nieco uciekła, 2jka mi nie podchodzi bo wygląda tak jakbyś na pierwsze lepsze zdjecie poprostu wkleił rider'a na rowerku!

    Pozostałe bardzo fajne z czego każda ma "coś" w sobie!
    3jka przypadła mi ze względu na świetną miejsćówke, 5tka też klasa- fajny moment i mimo że nie jestem fanem tak ciasnych i poucinanych kadrów to podoba mi sie.
    Ogólnie jest GIT!
    SPIDI

  6. #6

    Domyślnie

    jak dla mnie 3,4,5. W 1 troszkę ostrość poleciała ale rozumiem dobrze temat i nie łatwo jest, ogólnie kadr mi nie pasuje bo koleś whipa robił a zbytnio tego nie widać. Ale inaczej w tej sytuacji ujęcie zrobić to ciężko hmm chyba się czepiam, a w 2 za ciasno. Ogółem to extra podoba mi się na maksa, żal że mi roweryk ukradli też bym pośmigał
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    w jedynce to nie tyle nieostrość co lekkie poruszenie (kwestia czasów synchro z lampą, ale kadr mi się podobał więc postanowiłem się podzielić ) co do piątki to nie byłem przekonany do takiego kadru dopóki nie pstryknąłem -kollbi łokciem przyciął liście po wewnętrznej, ale na moje szczęście ładnie wyszedł z zakrętu. Generalnie sesja pełna eksperymentów z kadrami itp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •