Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Fotosender pokazuje co (jakiej wielkości odbitkę) teoretycznie z danego pliku da się zrobić.
    Dokładnie, pokazuje to kolorystycznie (zielony OK, żółty średnio, czerwony kaszana)

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    a programy ktore udostepniaja laby internetowe?
    Cos mi sie zdaje ze kiedys chyba superfoto.pl mialo cos podobnego u siebie.
    to jest dokładnie to co napisałem powyżej - skrypcik php na stronie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    to jest dokładnie to co napisałem powyżej - skrypcik php na stronie
    Mialem na mysli programik sciagniety na kompa
    Niezbyt wygodnie by bylo gdyby autor mial wysylac powiedzmy 100 fotek na serwer labu
    i dopiero wtedy sprawdzac rozmairy i proporcje bokow.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Mialem na mysli programik sciagniety na kompa
    Niezbyt wygodnie by bylo gdyby autor mial wysylac powiedzmy 100 fotek na serwer labu
    i dopiero wtedy sprawdzac rozmairy i proporcje bokow.
    argh... przeczytaj jeszcze raz - "niech Ci ktoś napisze prosty skrypt", taki skrypt jak jest na stronach labu (mój cytat "to jest dokładnie to co napisałem powyżej - skrypcik php na stronie") - a przecież skrypt może odpalić u siebie na kompie, może poprosić tego programistę o napisanie wykonywalnego programiku (nie musi to być skrypt php) - dowolny student informatyki mu to za coś do jedzenia zrobi.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    argh... przeczytaj jeszcze raz - "niech Ci ktoś napisze prosty skrypt", taki skrypt jak jest na stronach labu (mój cytat "to jest dokładnie to co napisałem powyżej - skrypcik php na stronie") - a przecież skrypt może odpalić u siebie na kompie, może poprosić tego programistę o napisanie wykonywalnego programiku (nie musi to być skrypt php) - dowolny student informatyki mu to za coś do jedzenia zrobi.
    Erie, wiem co to skrypcik na stronie

    Chodzilo mi o to ze moze pobrac ze strony labu darmowy programik,
    i nie musi nikt mu nic pisac za ziarnko ryzu i to bedzie prostsze i szybsze rozwiazanie.

    To ze ktos moglby napisac skrypt czy program o dowolnej funkcjonalnosci to oczywista sprawa,
    zasugerowalem tylko zeby kol martinez zainteresowal sie ogolnodostepnym, darmowym softem
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Erie, wiem co to skrypcik na stronie

    Chodzilo mi o to ze moze pobrac ze strony labu darmowy programik,
    i nie musi nikt mu nic pisac za ziarnko ryzu i to bedzie prostsze i szybsze rozwiazanie.

    To ze ktos moglby napisac skrypt czy program o dowolnej funkcjonalnosci to oczywista sprawa,
    zasugerowalem tylko zeby kol martinez zainteresowal sie ogolnodostepnym, darmowym softem
    tylko czy koledze Martinezowi jest to potrzebne do celów prywatnych, czy też do pracy przy obróbce zdjęć (komeryjnie), bo wtedy niekoniecznie ściągnięcie programiku ABC firmy XYZ i użycie tego do celów komercyjnych będzie legalne, stąd "ziarenko ryżu" może byc lepszym rozwiązaniem
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    tylko czy koledze Martinezowi jest to potrzebne do celów prywatnych, czy też do pracy przy obróbce zdjęć (komeryjnie)
    To prawda, zaden z nas chyba nie ma szklanej kuli i tego nie potrafi odgadnac
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #18

    Domyślnie

    Kurcze, zawsze myślałem, że do takich obliczeń wystarczy kalkulator, a dla bystrzejszych własna głowa. Lenistwo się szerzy w narodzie... Wystarczy tylko założyć sobie jakie DPI nas zadowala przy oglądaniu zdjęcia z konkretnej odległości.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glenio Zobacz posta
    Kurcze, zawsze myślałem, że do takich obliczeń wystarczy kalkulator, a dla bystrzejszych własna głowa. Lenistwo się szerzy w narodzie... Wystarczy tylko założyć sobie jakie DPI nas zadowala przy oglądaniu zdjęcia z konkretnej odległości.
    Wedlug mnie to nie chodzi o lenistwo czy brak umiejetnosci, tylko oszczednosc czasu.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  10. #20

    Domyślnie

    Eeetam, mózg potrafi bardzo szybko przywołać raz zapamiętane informacje - na pewno o wiele szybciej niż trwa uruchomienie kompa.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •