Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    Może nie piksel po pikselu ale odcinek po odcinku czyli Free Hand Tool w Corelu.
    Są oczywiście inne metody jak Magic Wand czy Lasso i w niektórych miejscach można było je zastosować, ale tam zaznaczałem ręcznie.
    Dzięki za odpowiedź, tak własnie myślałem, że to kawał mozolnej roboty. Fajny tutorial.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  2. #12

    Domyślnie

    Dodam tylko jedną rzecz o tych szprychach lub innych rozmywaniach "poruszających się" kół, ktore są widoczne pod kątem, a nie ladnie bokiem do nas.

    1. kopiujemy koło w całości (lub w tym przypadku samą oponę i spzrychy) i przenosimy do nowego pliku (krok bezpieczeństwa aby nie nabruździć sobie)
    2. zniekształcamy to koło za pomocą free transfort tak aby usyzkać z jaja koło (albo jak nalbliżej do koła)
    3. robimy radial blur z punktem centralnym w środku koła
    4. przekształcamy free transform z powrotem do pierwotnego jaja
    5. wklejamy do pierwotnego pliku

    gotowe
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Dodam tylko jedną rzecz o tych szprychach lub innych rozmywaniach "poruszających się" kół, ktore są widoczne pod kątem, a nie ladnie bokiem do nas.

    1. kopiujemy koło w całości (lub w tym przypadku samą oponę i spzrychy) i przenosimy do nowego pliku (krok bezpieczeństwa aby nie nabruździć sobie)
    2. zniekształcamy to koło za pomocą free transfort tak aby usyzkać z jaja koło (albo jak nalbliżej do koła)
    3. robimy radial blur z punktem centralnym w środku koła
    4. przekształcamy free transform z powrotem do pierwotnego jaja
    5. wklejamy do pierwotnego pliku

    gotowe
    Próbowałem tego kiedyś z fela wyrenderowanego autobusu. wyszło nieźle, ale nie tak jakby się chciało, a koło było pierwotnie ustawione pod korzystniejszym kątem niż przy tym rowerze...
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •