Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Noc w Krakowie

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar pukas
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    233

    Domyślnie Noc w Krakowie

    1.


    2.


    ehh to moje pierwsze zdjecie tutaj - nie wiem jak to ustawic zeby w fotka byla duza a nie tylko minaturka - no nic - nie o to tu chodzi - wystawiam fotke i zobacze co wy na to.
    nie trzeba wzywać doktora

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Na imageshack, na dole pod obrazkiem masz 'Show/Hide Advanced Links', kliknij to, potem skopiuj link opisany jako 'Direct'. Na forum kliknij ikonkę z obrazkiem, i w okienko, które wyskoczy, wklej cały link skopiowany spod 'Direct'. Usuwając oczywiście wcześniej 'http://' w okienku do wstawienia linku.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar pukas
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    233

    Domyślnie

    dzieki za dokadna informacje - na przyszlosc sie przyda
    nie trzeba wzywać doktora

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar pukas
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    233

    Domyślnie

    brak komentow :-/ moze jakies rady - cos w stylu : " bez gwiazdek lepiej", "obrobka do bani", " kij ci w oko... "?
    nie trzeba wzywać doktora

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pukas Zobacz posta
    brak komentow :-/ moze jakies rady - cos w stylu : " bez gwiazdek lepiej", "obrobka do bani", " kij ci w oko... "?
    ..... spokojnie, wszyscy są w fabryce. No i to bardziej architektura niż krajobraz.
    Też bym chciał robić bez gwiazdek, ale nie potrafię.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar pukas
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    233

    Domyślnie

    hmm - chyba zmniejszyl bym przeslone i zalozyl jakis filtr ND - wtedy gwiazdek by nie bylo - ale ze nie mam filtra ND (nawet nie wiem jaki w nocy byl by odpowiedni) ... wyszlo jak wyszlo. Z drugiej strony sa ludzi ktorym podobaja sie gwiazdki ...
    w.g. mnie tu sa chyba z deka za duze
    nie trzeba wzywać doktora

  7. #7

    Domyślnie

    pukas - tak tutaj są zdecydowanie za duże ... no chyba że były tematem (zwłaszcza 2 zdjęcia). Racja musisz popracować przysłoną czyli jak zauważyłeś trafnie bez ND się nie obejdzie.
    Jedynka b. sympatyczna - nawet gwiazdka nie razi zbytnio - lubię tą grę geometii no i tak mi się nostalgicznie to oglada
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •