Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie :: Liściopad spacerniany ::

    Kilka fotek do albumu z rodzinnego spacerku.
    Tradycyjnie byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi.


    1. "W stronę Słońca"



    2. "...a droga długa jest"



    3. "Czy to nadal Twoje włosy, czy może już listopadowe liście? "
    Proszę wybaczyć, modelka w tle dusi wybuch śmiechu, co raczej niestety widać



    4a. "Grzybobranie"



    4b. j/w



    5a. "pani Jesień"



    5b. j/w



    6. "Oh, tak się wstydzę... "



    7. "Nie odchodź, nie zostawiaj mnie tak, proszę..."



    8a. "A kuku!"



    8b. j/w



    9. " "



    10. "Kocham cię moje drzewko! "



    11. "Panie Boże, spraw proszę żeby pan fotograf nie zrobił ze mnie małpy"



    Bonus. 12. Pan fotograf ze swoją narzeczoną
    Tak tylko chciałem spytać czy nadawałoby się do ramki,
    bo chciałem wywołać i dać w prezencie rodzinie.



    Przepraszam że tak dużo. Naprawdę. Nie wiedziałem, co wybrać.
    Fotki były robione z dużym przymrużeniem oka, mam nadzieję że choć troszkę się uśmiechnęliście oglądając je

    Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrej nocy.
    Dwie puszki, kilka stałek, jeden zoom, jakieś akcesoria i duuuuużo radości z fotografii

  2. #2

  3. #3
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    fajny set dwójka i szóstka bije strasznie po oczach. Zobaczyłbym chętnie rudą czuprynkę w bardziej jesienniej kompozycji (pomarańczowo-brązowo-czerwone liście w tle)

    ps: co do foty do ramki - postaraj się o lepsze tlo
    D700 16,17-35,35

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    fajny set dwójka i szóstka bije strasznie po oczach. Zobaczyłbym chętnie rudą czuprynkę w bardziej jesienniej kompozycji (pomarańczowo-brązowo-czerwone liście w tle)
    Nie tylko dwójka ..Gdy tło nie pomaga ,to jest kaszana...
    Tak ogólnie jak wyżej ...fajnie jest....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    MI również się podoba, a po za tym lubię taką kolorystykę.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie

    Dziękuję
    A co do fotki w ramkę - z pewnością macie rację. Będą kolejne próby, do świąt jeszcze sporo czasu, więc nic straconego.
    Dwie puszki, kilka stałek, jeden zoom, jakieś akcesoria i duuuuużo radości z fotografii

  7. #7

    Domyślnie

    Wg mnie fantastyczne zdjęcia - ładnie skadrowane, ładnie pojechane stałeczką (chyba 50/1.4? - w EXIFy nie zerkałem), ale, przede wszystkim, bardzo ładne światełko. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale przy np. 4a/4b dałbym się pozbawić pewnej części ciała, że było dobłyskiwane (i to błyskane nie z aparatu, ale zewnętrznie). Prawdopodobnie dobrą miejscówkę o dobrej porze dnia miałeś, plus zagrała dobra obróbka.

    Jakkolwiek byś tego wszystkiego nie dokonał, bardzo mi się podoba i pozostaje pogratulować.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Wg mnie fantastyczne zdjęcia - ładnie skadrowane, ładnie pojechane stałeczką (chyba 50/1.4? - w EXIFy nie zerkałem), ale, przede wszystkim, bardzo ładne światełko. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale przy np. 4a/4b dałbym się pozbawić pewnej części ciała, że było dobłyskiwane (i to błyskane nie z aparatu, ale zewnętrznie). Prawdopodobnie dobrą miejscówkę o dobrej porze dnia miałeś, plus zagrała dobra obróbka.

    Jakkolwiek byś tego wszystkiego nie dokonał, bardzo mi się podoba i pozostaje pogratulować.
    Właściwie Zbigniew w swoim komentarzu zawarł wszystko co można o tych zdjęciach powiedzieć. Jest naprawdę pięknie.
    No może paroma kadrami, gdzie 50-siątka (też tak obstawiam) pokazała, że ma, niestety taki sobie bokeh.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

    Domyślnie

    Wiemy kto to narzeczona, a ta druga osóbka to córka ? Ewentualnie do wziecia ?
    Bo fotogeniczna jest i obiektywu sie nie boi.
    A narzeczona niech pokaże trochę wiecej pozytywnej emocji (i ząbków) nastepnym razem.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    chyba 50/1.4?
    Bingo Zbigniewie, dokładnie tak!


    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    ale, przede wszystkim, bardzo ładne światełko. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale przy np. 4a/4b dałbym się pozbawić pewnej części ciała, że było dobłyskiwane (i to błyskane nie z aparatu, ale zewnętrznie).
    Daję słowo że nic nie błyskałem, bo w zasadzie nawet nie miałbym czym (na lampkę dopiero odkładam pieniądze, bo czasami bywa że by się przydała, a jej nie ma, znów od znajomych głupio pożyczać).


    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Prawdopodobnie dobrą miejscówkę o dobrej porze dnia miałeś, plus zagrała dobra obróbka.
    Przyznam szczerze że zawsze staram się wybierać na porę albo późne popołudnie, albo wczesny ranek. W tym wypadku było to to pierwsze. Wtedy światło jest najdelikatniejsze i można szukać lekkich promyczków dodających fotografiom uroku.
    Co do miejscówki to chyba masz rację, mieszkam na skraju puszczy nadnoteckiej (Wronki), więc pięknych miejsc jest naprawdę multum. Z resztą mieszkam na osiedlu które z 3 stron otoczone jest lasem. Masa stawów, jezior, jarów, gęstwin... naprawdę pięknie. Zapraszam na przyszłość na plener


    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Jakkolwiek byś tego wszystkiego nie dokonał, bardzo mi się podoba i pozostaje pogratulować.
    Jest mi niezmiernie miło, tym bardziej że prawdę mówiąc trochę się bałem wystawiać tu wcześniej swoje fotografie. Zawsze uważałem że forum Nikona jest dość... ostre. Tym bardziej się cieszę
    Pozdrawiam.
    Dwie puszki, kilka stałek, jeden zoom, jakieś akcesoria i duuuuużo radości z fotografii

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •