Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Terra Incognita - Edyta cd.

    Zdjęć Edyty ciąg dalszy..


  2. #2

    Domyślnie

    Technicznie zdjęcia mnie powaliło - wszystko pi pasuje. Czepię się jednak trochę tych włosów które niepotrzebnie moim zdaniem tak nienaturalnie są zwinięte na ręce. Do tego fryzura bardzo wydłuża optycznie twarz która jest żeby tego nie nazwać po imieniu - hmmmm... długa?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Mi przeszkadza brak dołu, bo modelka wygląda, jakby się przewracała. Do tego imho zbyt żółty makijaż.. zbyt widoczny. Pustka w LG też imo wymaga wypełnienia. A poza tym.. chciałbym takie zdjątka robić

  4. #4

    Domyślnie

    Żeby robić zdjecia "z dołem" trzeba "mieć ten dół", czyli zadbać o stylizację "podłogi". Właśnie "podłoga" jest piętą achillesową zdjęć studyjnych, w plenerze jednak łatwiej - trawka, kamyczki itd. W studio albo mogę udawać trawkę/kamyczki, albo nie pokazywać dołu. Bo czarna plama pod nogami niezbyt mi się podoba..

  5. #5

    Domyślnie

    intrygujące zdjęcie, modelka jest osaczoną współczesną księżniczką zamkniętą w ciasnej wieży z oknem, przez które ktoś wpuścił ładne światełko....
    Pozdrawiam Vesia Rzenno
    Wasze zdjęcia - moje emocje i wrażenia

  6. #6
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O
    W studio albo mogę udawać trawkę/kamyczki, (..)
    Pokaż, jak udajesz trawkę

    Sorki, NMSP A teraz już rozumiem, czemu nie ma dołu, dzięki za wyjaśnienie.

  7. #7

    Domyślnie

    Ładny kadr i światło. Co do dołu tu uważam, że jest dobrze skadrowane.
    Piękny kolor skóry. Wszystko mi się podoba natomiast myślałbym nad innym ułożeniem włosów.

  8. #8

    Domyślnie

    mnie sie podoba i kadr i swiatlo i modelka
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #9
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    stanowczo za rzadko pokazujesz zdjecia z checia zobaczylbym tez z innymi kombinacjami ulozenia wlosow .. choc to mi rowneiz pasuje. b.ladne swiatlo i kompozycja. jak zawsze zreszta.
    pozdrawiam
    sailor

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo ładne. Szalenie mi się podoba perłowy modelunek światła. Włosy są ok - modelka jest fajnie "zapleciona", włosy funkcjonują tu jako kolejny splot tego "warkocza". Makijaż jest odważny i wyrazisty, ale ten oranżowy akcent kolorystyczny pasuje do pozostałych barw - czerni, żółcieni i brązów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •