Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ultra mały laptop .... jaki?

    Witam. Chciałbym kupić ultra małego lapka typu Asus Eee albo MSI Wind - Eee jast mniejszy, ma 8.9 cali matryce, 1GB ramu i dysk flash 16GB chyba i jest na celeronie, a MSI ma normalny dysior 80/120GB , 10cali matryce i można 2GB ramu zapodać... ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi maluchami? Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam taką pchełkę z NTT to jest to samo co MSI tylko dodali naklejke NTT.
    Rozbudowałem ram do 2GB i śmiga aż miło. Używam go jako przenośny databank Chociaż Goniu z powodzeniu na takim lapku bawi się z CS3. Smiało mogę tego lapka polecić
    De czy'sta + szkliwo

  3. #3

    Domyślnie

    Jest na forum taki fajny dział - o TU dokładnie. Może tam ktoś tego używał ... kto wie? A jakby jeszcze użyć magicznej opcji "Szukaj" to w ogóle możnaby się czegoś dowiedzieć.

  4. #4

    Domyślnie

    MZ matryca 9" jest za mała do oferowanej rozdzielczości. 10" jest juz ok. Są Asusy Eee 10" i MSI Wind. Dla mnie wygodniejsza klawiaturka w MSI i dużo lepszy ekran. Ostatnio w Next było porównianie małych notebooków. Najlepiej kupić MSI tylko trzeba kupić wersję z 6-cio celową baterią.

    Ja osobiście nie kupiłbym żadnego z tych notebooków i wybrałbym normalnego IBM ThinkPad X61s z 12" matrycą, który waży tyle samo a jest normalnym laptopem z normalnym ekranem. Tylko więcej kosztuje.

  5. #5

    Domyślnie

    MSI Wind lepiej wykonany od tych EEE 10" i z bateria 6 ogniwową dlugo bangla na bateryjce
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    MSI Wind lepiej wykonany od tych EEE 10" i z bateria 6 ogniwową dlugo bangla na bateryjce
    a który ma 6 ogniwową? czytałem, że są 3 ogniwa ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •