Close

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 212

Wątek: D700 - grip

  1. #21
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    uwierz mi ze 1 klatka robi różnice uwierz mi na obręczy kosza zawodnik wisi chwilę - jeśli możesz zrobić 1 zdjęcie lub dwa - to max ale wtedy mam radochę wielka jak można wybrać zdjęcia ...



    i tak to wygląda nieraz

  2. #22

    Domyślnie

    no tak - wy tu gadacie o 1kl/s ale po co skoro ten zamiennik wyciaga 8kl/s - czy nie??

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ttb Zobacz posta
    no tak - wy tu gadacie o 1kl/s ale po co skoro ten zamiennik wyciaga 8kl/s - czy nie??
    Dokładnie... też nie wiem o co im chodzi

  4. #24

    Domyślnie

    Kiedys widzialęm na ebayu ten grip i pomyslałem ze jak sie taki pojawi w polsce to go kupie. No i sie pojawił i zamówiłem w ciemno. Jak przyjdzie tez napisze co nie co...
    никон

  5. #25

  6. #26
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    gadamy o 1 kl/s a właściwie o 3 - mi chodzi ze każdy taki wynalazek - należy brać z dużą dozą rozwagi - wg. mnie nie chce ryzykować owych 3 kl/s - dlatego wybrałem oryginał - teraz pytanie niech każdy zada sobie - po co grip ??? - dla lepszego uchwytu pionowego ?? - ok wystarczy "wynalazek" - jesli dla dodatkowego zasilania ??? ~ tu bym się zastanowił ... dla ćwiczenia mięśni - Brać !!!!


    prz3mo - ten Twój wynalazek nie ma wybieraka i AF-on i kółek ...
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 04-11-2008 o 00:29

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    prz3mo - ten Twój wynalazek nie ma wybieraka i AF-on i kółek ...
    widzę właśnie, lipa..

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    gadamy o 1 kl/s a właściwie o 3 - mi chodzi ze każdy taki wynalazek - należy brać z dużą dozą rozwagi - wg. mnie nie chce ryzykować owych 3 kl/s - dlatego wybrałem oryginał - teraz pytanie niech każdy zada sobie - po co grip ??? - dla lepszego uchwytu pionowego ?? - ok wystarczy "wynalazek" - jesli dla dodatkowego zasilania ??? ~ tu bym się zastanowił ... dla ćwiczenia mięśni - Brać !!!!
    hmm dlaczego o 3ech? o jednej chyba bo przecież bez gripa masz 7fps(pomijając to patenciarskie ustawienie z bracketing'iem który daje 8 ) a z gripem masz 8 więc stąd wzięło sie moje pytanie czy faktyznie ta jedna klatka więcej odczuwalnie pomaga... no ale skoro tak to rozumiem.

    W moim przypadku właśnie całe zamieszanie rozchodzi sie o ten pionowy uchywt który bardzo mi sie przyda lwia częśc zdjęć które robie są właśnie w tej pozycji więc będzie znacznie prościej i wygodniej...
    Możliwość załadowania dwóch baterii czy nawet tego mocniejszego akumulatorka z wyciąganiem 8kl/s to dlamnie rzeczy 2go i 3cio rzędne...

    p.s. coś czuje ze jutro jeszcz enie przyjdzie bo na skrzynce nie widze żadnej informacji z potwierdzeniem że wysyłka wyszła od nich
    SPIDI

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spidi Zobacz posta
    hmm dlaczego o 3ech? o jednej chyba bo przecież bez gripa masz 7fps
    W D700 jest 5 fps bez gripa.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    W D700 jest 5 fps bez gripa.
    o! tego nie wiedziałem... dzięki za info. W takim razie tutaj faktycznie różnica będzie zdecydowanie bardziej odczuwalna... Czyżby zabieg marketingowy mający zmotywowac nabwców D700 do zakupu Gripa z zestawem mocniejszego akumulatorka z ładowarką??
    SPIDI

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •