Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 80-200/2,8D ED

    Właśnie takowy zakupiłem i w związku z tym putanie do uzytkowników?
    Mianowicie w moim egzemplarzy pierrścień przełącznika M-A zaskakuje tylko w położeniu "M".
    W pozostałym zakresie "dość swobodnie sie obraca. Tan na "chłopski rozum" tezpowinna chyba zaskakiwać w połozeniu "A". Do tej pory nie miałem w rece żadnego szkła z takim przełącznikiem.
    NIKON forever

  2. #2

    Domyślnie

    z ciekawosci wlasnie sprawdzilem moj, ktory sprzedaje, zaskakuje i w M i w A...
    Aparat zmienilem... ale forum? Nigdy w zyciu!
    5D | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Grip | L358

  3. #3

    Domyślnie

    u mnie tez zaskakuje w obu pozycjach
    nikon D200 d70s l N28-70 f2.8 l N 70-200 f2.8 VR l N24-120VR l 20mm f2.8l N50 f1.4 l N60 f2.8 l N85 f1.8 sb800

  4. #4

    Domyślnie

    Masz poprostu skopaną blokadę przełącznika , ja zresztą mam podobnie , jest to znana przypadłość tej puszki .

    ps. kolega rabijki naprawiał coś takiego
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #5

    Domyślnie

    ja mialem na to patant... uciolem jeden zwoj ze sprezynki do dlugopisu w wsadzilem pod przycisk... ale juz nie dziala
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  6. #6

    Domyślnie

    Ha, ale ja to szkło kupiłem we środę!!!! jako "prawie nowe" od wydawałoby się sprawdzonego sprzedawcy z allegro. Miałem pecha, bo odbyło sie to wszystko poza aukcją "pod śmietnikiem", z reki do ręki. Wydawało mi się , że dobrze zlustrowałem zabaweczke. Miałem zresztą do wyboru całkiem nowe i to, ale to nowe miało jakiś zadzior na zadniej soczewce i było 400 PLN droższe. To moje wydawało sie Ok. Przy transakcji gość przysięgał się, że daje trzy miesiące gwarancji, a teraz sie wypiął. Trudno, przez własną głupotę będę pewnie kilka stów do tyłu - jak znam życie i zwyczje NP, bo już sie zawziąłem i wysyłam obiektyw na full przegłąd do Nikona. Kupiłem ten obiektyw na "długie lata" i chcę go być pewnym.
    Miała być "satysfakcja gwarantowana", a mam dodatkowy wydatek, , niepotrzebne nerwy i parę stów w plecy.
    NIKON forever

  7. #7

    Domyślnie

    bradley, oddaj szklaneczkę do p. Kadei na Czapskich. To fachura, za jaką stówę powinien ci taką duperelę pewnie w jeden dzień naprawić.

    I napisz może co to za łoś-kefir złoty tak cię wyrąbał, żeby inni mogli gnoja uniknąć!

  8. #8

    Domyślnie

    Nawet już do niego dzwoniłem, ale taki jestem wq.... , że póki co chyba się zdecyduje na NP i full przegląd, może go coś jeszce boli
    NIKON forever

  9. #9

    Domyślnie

    Daj znać ile Cię ta "przyjemność " w NP kosztowała to może też się skuszę
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robren
    Daj znać ile Cię ta "przyjemność " w NP kosztowała to może też się skuszę
    i jak dluuugo to trwa bo chce wyslac swoja tokine na przeglad
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •