Close

Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 329
  1. #1

    Domyślnie Kuria w Gdańsku - kurs dla fotografów...

    Miła pani przez telefon powiedziała, że owszem, taki kurs odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w listopadzie. Bliższe informacje będzie mozna uzyskać dzwoniąc tam po 11 listopada. Opłata ma być niewielka.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  2. #2

    Domyślnie

    Gdzieś/kiedyś miałem telefon bezpośrednio do księdza, który prowadzi owe spotkania.
    Jeżeli uda mi się znaleźć do 11.11 to tu wkleję.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  3. #3

    Domyślnie

    ks Skalskiego przenieśli chyba do innej parafii...
    D700 | 24 | 35 | 50 | 85 | SB900

  4. #4

    Domyślnie

    Ks. Skalski jest proboszczem w Gdyni.
    Kurs odbył się dwa tygodnie temu i kosztował 100zł.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  5. #5

    Domyślnie

    Fajnie...
    Proces twórczy:
    KTO PYTA WIELBŁĄDZI

  6. #6

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nie tylko ks. Skalski tym się zajmuje, a pani z kurii wiedziała o czym mówi.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nie tylko ks. Skalski tym się zajmuje, a pani z kurii wiedziała o czym mówi.
    W Diecezji gdańskiej tylko ks. Skalski i kurs odbywa się raz do roku, przeważnie pod jego koniec.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jolania
    Mam nadzieję, że nie tylko ks. Skalski tym się zajmuje, a pani z kurii wiedziała o czym mówi.
    Tylko ks. Skalski (kurcze nie mogę znaleźć bezpośredniego telefonu) ale 2 lata temu to właśnie z Kurii dostałem namiary na niego.

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil
    ... kurs odbywa się raz do roku, przeważnie pod jego koniec ...
    Oj nie masz racji. Na pewno kursy nie odbywają się tylko raz do roku. Dwa lata temu odbywały się praktycznie raz na miesiąc.
    Nie wiem jak często są obecnie ale w tym roku kolega był na kursie albo w kwietniu albo w maju, więc przynajmniej dwa się odbyły.

    Jolania najlepiej po prostu zadzoń do Kurii po 11.11 to się wszystkiego dowiesz.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Nie wiem jak często są obecnie ale w tym roku kolega był na kursie albo w kwietniu albo w maju, więc przynajmniej dwa się odbyły.
    To że kurs jest raz w roku to słowa ks. Skalskiego. Powiedział że zbiera chętnych i raz w roku organizuje kurs.
    Ja sam dowiadywałem się już długo przed wakacjami i sami nie potrafili powiedzieć kiedy będzie. Ostatecznie zebrali komplet (ok. 30 osób) i zrobili szkolenie ok 3 tygodni temu. Na kolejny napewno będą czekać na więcej chętnych. Dla 5-10 osób to pewnie im się nie opłaca.
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  10. #10

    Domyślnie

    Dzwoniłem do kurii. Miłej pani już nie było. Podano mi namiary na ks. Skalskiego. W rozmowie telefonicznej powiedzial, że kurs niedawno się zakończył, ale w ololicach 20-22 listopada bedzie mógł podac więcej szczegółów dotyczących kolejnego, a ten odbedzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •