Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 104
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kyllan Zobacz posta
    ...GTK pewnie by musiała wziąć urlop aby to przemielić ale co tam .
    A tak z czystej ciekawości - ile w sumie zdjęć nadeszło do przemielenia?

  2. #12

    Domyślnie

    No bez przesady z tym poziomem , jest tam parę perełek, może w niektórych działach przydało by się większej rozmaitości, szerszego spektrum na dany temat .

    Tylko w dziale makro miałem dylemacik i zdecydowałem się na jedno zdjęcie ,ale tylko dlatego ,że brałem pod uwagę to ,że dzieci (a zwłaszcza dziewczynki ) boją się "robactwa" i jeżeli ma to wisieć na ścianie przez miesiąc w dużym formacie ,to nie chcę ich narażać na tak traumatyczne przeżycia . A i tak to które wybrałem urzekło mnie naj ... .
    Ciekaw jestem rezultatów .

    Wszystkim zakwalifikowanym do finału GRATULUJĘ
    ________________________
    Dąbek GG: 1610441 > > > Aparat Fotograficzny Nikon

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    A tak z czystej ciekawości - ile w sumie zdjęć nadeszło do przemielenia?
    niecałe 600, trudno mi dokładnie powiedzieć bo wstępnie było bodajże 542, a potem doszły jeszcze
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar MKCn
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Gród Trzech Braci
    Posty
    57

    Domyślnie

    Zagłosowałem. MZ prace w poszczególnych kategoriach dość się różniły....., nie wszystkie pasowały koncepcją, kadrem do "zastosowania" kalendarzu. Jednak ogólnie nieźle.
    Pozdrowienia!!! MKCn
    D50 + D7100 +S17-50 HSM OS + N18-55 + N35 + N70-210f4 + JUPITER 200 + JUPITER 135 + HELIOS 44 + MIR 35 + ZENIT ET + NISSIN Di622N

  5. #15

    Domyślnie

    wybór niezbyt ciężki na ogół ale było kilka perełek moim zdaniem
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  6. #16

    Domyślnie

    Szkoda, że głównie widoczki. Ziew (sam startowałem z widoczkiem, ale wciąż ziew).

    Cholera, jakbym podliczył procent moich zdjęć, które są horyzontalne to wyszło by może z 5%... I w większości to gnioty. Haha.

    Będzie dobrze.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  7. #17

    Domyślnie

    MZ, to będzie bardzo udany kalendarz

    pozdrawiam
    Andrzej
    fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900

  8. #18

    Domyślnie

    Głosy oddane Nawet kilka moich zdjęć przeszło dalej Podobnie jak dabek miałem problem z wyborem w dziale Makro. Niektóre zdjęcia są świetne, ale przez miesiąc na ścianie nie wszyscy domownicy chcieliby widzieć zjadanego owada, choć mi by nie przeszkadzał.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    niecałe 600, trudno mi dokładnie powiedzieć bo wstępnie było bodajże 542, a potem doszły jeszcze
    No to trochę roboty z tym było biorąc pod uwagę, że jakieś 500 musiało pójść do kosza

  10. #20

    Domyślnie

    Gory i portret - glosowalem tylko na jedno zdjecie, nie bylo na co. Reszta - trzy glosy.
    Nikon F-501, Canon 30D

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •