Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Niestety Nikon w nowych korpusach zmusza ludzi do używania ich softu lub zgrywania zdjęć czytnikiem kart.
    Nic podobnego. Po podłączeniu D700 widziany jest w eksploratorze plików jako aparat. Klikając na D700, w prawym oknie pojawiają się zdjęcia. Można jej zaznaczać i kopiować dowolnie na zasadzie "drag and drop".

    Nie jest to wygoda pracy z urządzeniem Mass Storage, ale soft do transferu zdjęć prosto z aparatu nie jest niezbędny.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  2. #12

    Domyślnie

    OK. Panowie dzieki. Przegranie pliku inf zadzialalo!!! Teraz juz Camera Control widzi puszke i moge zdalnie sterowac aparatem a o to mi wylacznie chodzi. Dzieki za wszelkie sugestie i pomoc.
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  3. #13

    Domyślnie

    Mam problem ze sterownikiem - Win 7 - widzi w menadzer urządzeń, że nikon d700 został przyłączony, podobnie czytnik kart.

    Niestety autouzupełnianie - wykrywanie i funkcja autodetekcji padła. Nic się nie dzieje i nie magę zgrać zdjęć na kompa. Aktualizacja sterownika konczy się Odmową dostępu lub stwierdzeniem, ze sterownik działa i jest ok i nie ma potrzeby aktualizacji. Juz brakuje mi pomysłu jak ten problem rozwiązać

  4. #14

    Domyślnie

    Do zgrania zdjęć nie trzeba żadnego sterownika. D700 może działać w trybie MSD - czyli jak każdy pendrive. Sprawdź jaki masz ustawiony tryb USB, bo chyba można wybrać MSD lub PTP.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #15

    Domyślnie

    Zainwestowałbym w porządny czytnik CF, no chyba że nie chcesz wyciągać często kart.

    A skoro device sobie zniknął lub jest wykrywany błędnie, usuń urządzenie spośród sterowników widocznych w panelu, odłącz je i zrób reset kompa. Zobacz co będzie po ponownym odpaleniu windy.
    Ostatnio edytowane przez KaarooL ; 26-05-2014 o 17:09

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Zainwestowałbym w porządny czytnik CF, no chyba że nie chcesz wyciągać często kart.

    A skoro device sobie zniknął lub jest wykrywany błędnie, usuń urządzenie spośród sterowników widocznych w panelu, odłącz je i zrób reset kompa. Zobacz co będzie po ponownym odpaleniu windy.
    Mam czytnik ale też go nie "widział". Pomogło uruchomienie Win 7 w trybie AWARYJNYM - wtedy udało się wgrać sterowniki.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •