Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    dobrze ze termin długi bo ja właśnie skończyłem dłubać trzy rowerowe sesje przez weekend i muszę odsapnąć ze dwa dni od tematu -pewnie ostatni nadeślę :P

  2. #12

    Domyślnie

    Ja już też jestem gotowy - wysłane.

    Jak dla mnie to jeśli wszyscy będą gotowi to termin można skrócić, ale nie ma presji

  3. #13

    Domyślnie

    ja niestety wysle dopiero na siódmego wiec mi terminu nie skracać

  4. #14

    Domyślnie

    mnie proszę skreślić z listu uczestników- niestety nie mam czasu, a z przyjemnością popatrzę na moje zdjątko z boku powodzenia wszystkim!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #15
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    mnie proszę skreślić z listu uczestników- niestety nie mam czasu, a z przyjemnością popatrzę na moje zdjątko z boku powodzenia wszystkim!
    Czemu?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Czemu?
    przecież napisałem, że nie mam czasu- dokładnie ponad 200 zdjęć do wymuskania, a to nie idzie mi najszybciej. Dodatkowo nawet nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu na obróbkę, a nie chcę zajmować niepotrzebnie miejsca.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #17
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    przecież napisałem, że nie mam czasu- dokładnie ponad 200 zdjęć do wymuskania, a to nie idzie mi najszybciej. Dodatkowo nawet nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu na obróbkę, a nie chcę zajmować niepotrzebnie miejsca.
    Oki. Dzięki za informację.

    W takim razie zwolniło się jedno miejsce.

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Mogłem się nie spieszyć ;p a ja zabrałem się za to od razu i w pół godziny miałem gotowe do wysłania... no ale mam nadzieje, że jakieś szanse będę miał
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Sorry, ale muszę się poddać walkowerem. Odłożyłem to na koniec tygodnia, ale niestety w pracy mam taki zapieprz, że nawet nie będę miał chwili żeby do tego zajrzeć, a tym bardziej solidniej nad tym popracować. Życzę miłego fotoszopowania i niech wygra najlepszy
    Szkła, D-ileśtak i za mało czasu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •