Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie plecak foto - jaki?

    chce kupic plecak do noszenia sprzetu. chciabym zeby w plecaku miescilo sie d200 + grip + lampa + 2 obiektywy srednich rozmiarow + tele nikkor 70-200 2.8 + laptop + zeby bylo gdzie wpiac monopod. wiadomo ze jeszcze jakies dupereleki chcialbym tam upchac.

    mozecie cos polecic?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja nabyłem niedawno Mekko model C41. Zmieścisz do niego wszystko o czym pisałeś. Nie ma niestety komory na lapka. Do tego 2 lata gwarancji. Cena również bardzo przystępna - 159 PLN+przesyłka ( chyba 13PLN). Wykonanie bardzo solidne . Ja polecam.
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Do FastPacka350 wejdzie bez problemów
    a gdzie zapinasz monopod?
    moim zdaniem może być problem z 70-200 nawet z odwrócona osłoną. ale ja lubię mieć lużno upakowany sprzęt....

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    a gdzie zapinasz monopod?
    moim zdaniem może być problem z 70-200 nawet z odwrócona osłoną. ale ja lubię mieć lużno upakowany sprzęt....
    monopodu nie mam ale wejdzie on albo do górnej komory albo z boku ( tam gdzie można schować butelkę z mineralką )
    Mi wchodzi D200 z podpiętym MB-D200 i Nikkorem 80-200 NEW ( nawet z przykręconą osłoną daje się zamknąć plecak ale na dłuższą podróż nie proponowałbym) 70-200 wejdzie spokojnie ( osłona odwrócona )

  6. #6

    Domyślnie

    ale 80-200 schowany do plecaka jest podpięty do body?
    Mam to co w stopce i jak nie jest zapięty 24-70 to powstaje problem, a jeszcze powinien się zmieścić 70-200vr.
    Moim zdaniem zestaw:12-24;24-70;70-200 i sb800 to trochę zbyt wiele na ten plecak.
    Myślisz, że monopod nie będzie miał tendencji do wypadania z tej kieszonki na mineralną a zmieści się w górnej części?

  7. #7

    Domyślnie

    z biedronki za około 50 zł
    niektórzy sobie chwalii

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    ale 80-200 schowany do plecaka jest podpięty do body?
    Mam to co w stopce i jak nie jest zapięty 24-70 to powstaje problem, a jeszcze powinien się zmieścić 70-200vr.
    Moim zdaniem zestaw:12-24;24-70;70-200 i sb800 to trochę zbyt wiele na ten plecak.
    Myślisz, że monopod nie będzie miał tendencji do wypadania z tej kieszonki na mineralną a zmieści się w górnej części?
    D200 z podpiętym MB-D200 i Nikkorem 80-200 NEW.
    czytaj ze zrozumieniem
    do górnej komory wchodzi mineralka 1,5 litra to monopod ma nie wejść podaj dokładne wymiary swojego monopodu zobaczę czy wejdzie

  9. #9

    Domyślnie

    kurde ostatnio widzialem w mediamarkt-cie ARKAS bp 01 !!! Jest duży d200 z gripem +70-200 lampa... kilka szkiel wejdzie... laptop 17" rowniez. Potrzebuje duzego plecaka, myslalem o lowepro ale ten zrobil na mnie pozytywne wrazenie. Cena 299zł. Malo jest o nim w necie. Jest tez wersja bp 02 troche mniejsza laptop 15.4 wchodzi spokojnie. Zobacz... a nóż widelec Ci sie spodoba!
    REMONT

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 09071986 Zobacz posta
    chce kupic plecak do noszenia sprzetu. chciabym zeby w plecaku miescilo sie d200 + grip + lampa + 2 obiektywy srednich rozmiarow + tele nikkor 70-200 2.8 + laptop + zeby bylo gdzie wpiac monopod. wiadomo ze jeszcze jakies dupereleki chcialbym tam upchac.

    mozecie cos polecic?
    Na plenerze w Bieszczadach yaqb miał super plecak BURTON. Po powrocie z pleneru taki kupiłem i mogę spokojnie go polecić, niestety jego wada to cena.
    Tu link: http://skateshop.pl/product-pol-1152...ck-czarny.html

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •