Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11

    Domyślnie

    Ja raczej będę. Nie drogie to a przynajmniej bez stresu będę mógł robić zdjęcia

    Wywar - daj znać na forum jak się czegoś dowiesz.
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    Możesz zostawić furę na parkingu strzeżonym i podjechać sobie taksówką, albo jest druga opcja - ja chyba też się wybiorę na ten kurs więc jak chcesz możesz zostawić furę u mnie przed domem, albo na podwórku - mieszkam w domku jednorodzinnym więc nie ma problemu.Więc daj znać wcześniej jak będziesz leciał to ci podam adres - zostawisz u mnie furę i taksą sobie podjedziemy. Pozdrawiam.
    Bardzo dziękuję, będę w kontakcie. Najpierw udam się do miejscowego proboszcza z pytaniem czy otrzymam zaświadczenie.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  3. #13

    Domyślnie

    Dzwoniłem - z ta opinią to chodzi o to że trzeba od proboszcza załatwić papierek, że jesteś praktykującym katolikiem. Ja zapisałem się telefonicznie - 100zł płatne na miejscu w dniu kursu - a i jeszcze jedno, jest tylu chętnych, że nie wiadomo czy się wszyscy pomieszczą i jak będzie więcej wiary to zmienią miejsce kursu - mają powiadamiać telefonicznie jakby coś się zmieniło, ale ja asekuracyjnie zadzwonię tam jeszcze z 2 dni przed kursem.

  4. #14
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    wywar dzięki za info

  5. #15

    Domyślnie

    Wywar - dzięki
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  6. #16

    Domyślnie

    Nawet w Gazecie jest artykuł klik. Ciekawe komentarze ludzie piszą do tego artykułu.
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 28-10-2008 o 17:19

  7. #17

    Domyślnie

    Opinię otrzymałem od Proboszcza i wpisałem się na listę kursu. Będzie okazja się spotkać. Nie doczytałem, czy te zaświadczenia ważne są na terenie całej Polski (czytaj Unii), czy tylko na terenie Diecezji Płockiej.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  8. #18

    Domyślnie

    Tez bede
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    (...) Nie doczytałem, czy te zaświadczenia ważne są na terenie całej Polski (czytaj Unii), czy tylko na terenie Diecezji Płockiej.
    Właśnie - jaki zasięg ma taki papierek?
    I jaki temin przydatności do spożycia? Orientuje się ktoś?
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  10. #20

    Domyślnie

    ZMIANA MIEJSCA.
    Wlasnie dostalem maila z potwierdzeniem.
    "Kurs odbywać się będzie w Płocku w Opactwie, ul Tumska 2 ( wejście naprzeciw katedry), w sali barokowej na II piętrze".
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •