Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79
  1. #1

    Domyślnie Diecezja Płocka - Kurs liturgiczno-pastoralny dla fotografów i kamerzystów

    Jakby ktoś chciał to: Termin najbliższego kursu: 17-18 listopada (poniedziałek-wtorek ). Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 listopada 2008r. więcej na www.

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    O, miło, że dałeś info, jestem zainteresowany w sumie. Ale co to za opinia od proboszcza ma być? Hmm..

  3. #3

    Domyślnie

    Pewno ta opinia to "Co łaska..."

  4. #4

    Domyślnie

    Pytanie do miejscowych, czy jest tam miejsce do bezpiecznego pozostawienia pojazdu na czas kursu ?
    Pozdrawiam
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #5

    Domyślnie

    Dobre Wojtek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franeq Zobacz posta
    Dobre Wojtek
    Niestety, ale to jest rzeczowe pytanie. Znam kilka przykładów obrobienia pojazdów pod kościołem. Głupio by było wracać stopem do domu. Największe polowanie jest w dniach 1-2 listopada.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    Możesz zostawić furę na parkingu strzeżonym i podjechać sobie taksówką, albo jest druga opcja - ja chyba też się wybiorę na ten kurs więc jak chcesz możesz zostawić furę u mnie przed domem, albo na podwórku - mieszkam w domku jednorodzinnym więc nie ma problemu.Więc daj znać wcześniej jak będziesz leciał to ci podam adres - zostawisz u mnie furę i taksą sobie podjedziemy. Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Ta opinia "od Proboszcza" to ma być opinia mojego proboszcza z mojej parafii?
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  9. #9
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow Zobacz posta
    Ta opinia "od Proboszcza" to ma być opinia mojego proboszcza z mojej parafii?
    Tak.

    Wybieracie się? Bo ja się chyba wybiorę, więc.. miło będzie poznać

  10. #10

    Domyślnie

    Jutro tam zadzwonię i zapytam się o co biega z ta opinią. W sumie kasa nie duża za ten kurs - a nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać. Więc jak coś to widzimy się na kursie

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •