Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    4. Jak dla mnie Bomba
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dwl Zobacz posta
    Próbowałem chwilkę podrzemać na Tarnicy zanim jeszcze andre z ekipą doszli. Ale niewiele z tego wyszło. Zimno, wietrzno i ogólnie ekstremalnie. Za to po zejściu z gór zasypiałem idąc.
    My wstaliśmy przed 4 rano, a mimo to TY byłeś pierwszy na Tarnicy Tak wiało i było tak zimno, że my nie daliśmy rady. Ty wytrzymałeś i zdjęcia zrobiłeś dobre, brawo !
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andre84 Zobacz posta
    My wstaliśmy przed 4 rano, a mimo to TY byłeś pierwszy na Tarnicy Tak wiało i było tak zimno, że my nie daliśmy rady. Ty wytrzymałeś i zdjęcia zrobiłeś dobre, brawo !
    chłopak wcale się nie kładł spać, po imprezie poszedł się przebrać, wziął sprzet i na górę, podziwiam, ja sobie wtedy spałem

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    chłopak wcale się nie kładł spać, po imprezie poszedł się przebrać, wziął sprzet i na górę, podziwiam, ja sobie wtedy spałem
    Bartek, Ty smoliłeś do świtu ???
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  5. #15
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Tak tak, 4-czka daje fajny klimat. Nie zima a szroniasta jesień.

  6. #16

    Domyślnie

    o, mi ta druga seria bardziej podchodzi tam wcześniej jakby troche brak kontrastu
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    o, mi ta druga seria bardziej podchodzi tam wcześniej jakby troche brak kontrastu
    No właśnie na moim starym crt jest kontrast, a jak oglądałem na badziewnym lapku było blado.
    Jak napisał mroczek, nie kładłem się spać. Jak wychodziłem usłyszałem jeszcze, że wariat jestem. Trudno się nie zgodzić.
    Dziękuję za komentarze.
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dwl Zobacz posta
    Jak wychodziłem usłyszałem jeszcze, że wariat jestem. Trudno się nie zgodzić.
    pamiętam to :P

  9. #19

    Domyślnie

    wyprawa na wschód słońca naprawdę ekstremalna, podziwiam.

  10. #20

    Domyślnie

    ktos jednak poszedł na wschód ....
    moze myslał ze tam jest jakas cywilizacja ))

    pzd
    ag

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •