No więc chyba kolej na mnie by pokazać coś co mi się udało z naszych ludzi ustrzelić (bo niedźwiedzi, wilków czy rysi mi się nie udało).

W pierwszy właściwy dzień pleneru udało mi się pożyczyć od wilk325 fajne manualne szerokie szkiełko, a efekty poniżej:

1. zaraz po wyjechaniu zatrzymaliśmy się przy rzece

2. sam siebie złapałem, tzn. swoje ID a dalej są Thormir z prawej a ten mały to nie wiem kto to

3. wilk325 strzelający przed siebie

4. PrzeMoon i Thormir w Bardzo Mądrym Wynalazku w drodze na zaporę

5. wilk325 za kółkiem, chować się kluchy bo i tak Was wyprzedzimy

6. dzień dobry policja, poproszę prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie? Państwo jadą na zlot NKP? to poproszę jeszcze w alkomacik

7. wyglądaliśmy jak chińscy turyści z tymi aparatami, co?

8. ja nie wiem, ale na początku wszyscy strzelali pod słońce

9. tu też?

w tym momencie zrobiliśmy grupówkę, ale bez kilku osób więc trzeba będzie je wkleić, zjechaliśmy na dół by wejść do zapory, no i w tym momencie ja też zjechałem, trzy doby wstecz po 3-4h snu to jednak mało, później nocka picia i yhmm palenia też więc musiałem mieć mroczki przed oczami, niestety głowa trochę przecięta, więc dzięki wilk325 i pomocy PaulinyB dostałem się do szpitala, gdzie zrobili mi zdjęcie, założyli trzy szwy i dali glukozy bym mógł dalej funkcjonować na zlocie, a zdjęcie o którym mówiłem, że będzie najlepsze na zlocie to poniżej:


10. kolejny dzień zaczął się nieco lepiej niż poprzedni i wyjechaliśmy w poszukiwaniu nowych i ciekawych obrazków, a tu mały postój przy cerkwi, na foto wilk325, Badi, yaqb81, Zink

11. czasem canonowcy mają dziwne pomysły, albo są po prostu leniwi :P PaulinaB i Badi

12. do 400 byli chętni, nie ma co, fajne szkło; yaqb81, Zink, wilk325, Goniu, PaulinaB

13. Goniu z 400tką polował na czaple

14. py1szczak2 na polowaniu

15. Goniu wraca z polowania, ale zadowolony nie jest, chyba czapla mu zwiała

16. na małej tamie

17. idąc rozmawiali, do siebie się uśmiechali, a czasem fotografowali: Goniu, Zink, Badi, PaulinaB

18. PrzeMoon coś chyba zauważył, a wygląda jak w bocianim gnieździe

19. cały czas ktoś za nami jeździł, wygląda jak Straż Graniczna, ale chyba Sl@wcio by nam powiedział, więc to muszą być nasi

20. w Siekierezadzie sprawdzałem czy aby yaqb81 nie jest jednym z Biesów, test zdał, mam jego odbicie

21. a za wilk325 ewidentnie chodził duch Chivas Regal

22. Badi sorry, że zrobiłem z Ciebie TwoFace

23. wieczorne fotografowanie to chyba nowość dla canonowców bo Badi się jakoś zdziwił, że Nikonowcy robią foty wieczorem i nieźle im idzie :P

24. PaulinaB, wilk325, Zink, py1szczak2 zdecydowanie też fotografowali, bo było co

25. i ostatnie już zdjęcie, gdzie reszta zespołu sobotniego yaqb81, Goniu, PrzeMoon też zatrzymywali zachód w bieszczadach



dzięki wszystkim za wspólny zlot, czekam na kolejny, pozdro