Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Dublin ze szczytu Libertu Hall

    Z cyklu sobotnie wedrowki po Dublinie.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    No i budynek z ktorego robilem zdjecia


    Edit: W tytule powinno byc Liberty nie Libertu niestety nie mozna edytowac tytulu posta wiec moze MOD zmieni
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  2. #2
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Na czwórce szpila?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Na czwórce szpila?
    Tak, zgadza sie.
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  4. #4

    Domyślnie

    Problem "gdzie ma być" mz nie istnieje. istnieje problem odwrotny...

    Charmside, te szerokie plany niczego nie wnosza. Ot blokowiska, jak blokowiska. Moga byc w Dublinie, mogą i na peryferiach Łodzi czy Radomia.
    Nie ma tu niczego fotograficznie interesującego.

    Jedynym zdjeciem, które ewentualnie możnaby było potraktowac jako wstep do dalszego rozwijania tematu jest 2-ka. Zastanowiłbym sie nad jakims ciekawym wyeksponowaniu rytmów pasów ruchu. Mysle równiez, ze w tym wypadku poszedłbym w b&w.

    Pozostałe wywaliłbym bez żalu.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    2 i 5

  6. #6
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Widzę, że ten Dublin, to potwornie brzydkie miasto... Miałem wyobrażenie, że to nie jest ani Florencja, ani Berlin - ale jawi mi się jako upiorny ciąg kamienic, bez finezji nastawianych tu i tam, z jakąś marną resztką zieleni dookoła...

    CO do zdjęć, mnie może nie tyle urzekła 5, bo to nie jest kategoria urzeczenia, ale zainteresowała raczej. Ładnie ujęty detal miasta (choć to nie detal w rozumieniu architekta), z tym drzewem na ciasnym podwórku i metalowymi schodami na poddasze...

    I jeszcze, patrząc od strony fotograficznej wyłącznie, to gdyby tak 7 skadrować szerzej i pokazać trochę więcej wody po prawej, a mniej nieciekawej lewej strony... I ostatnie, ale nie tak na surowo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •