Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Monitor LCD! Tylko jaki?

    Witam!

    Mam taki problem. Po pierwsze to nie wiem czy wybrałem odpowiedni wątek na tą grupę. Po drugie to przyszedł czas wymienić mój monitor CRT na LCD czynię to niechętni, gdyż w ubiegłym troku już stał na moim biurku już taki monitor przez prawie godzinę, ale go spakowałem i iddałem do sklepu
    Teraz to już muszę taką wymiankę zrobić i proszę was o podpowiedz jaki monitor bedzie odpowiedni do oglądania i obróbki zdjęć.

    Pozdrawiam
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli LCD to zdecydowanie polecam EIZO. Używam EIZO ze średniej półki czyli S1910. Super oddaje kolory, fantastyczny kontrast i jasność. Wiele możliwości ustawień oraz możliwość sterowania monitorem z komputera (po podłączeniu do USB) - zmiana profili w zależności od tego co robisz. Fajną sprawą jest też czujnik światła - monitor dostowowuje się do zewnętrznego oświetlenia!
    Pzdr
    lenek

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie takze polecam EIZO w moim przypadku L568 dla mnie panel rewelacja. Moze za wolny do gier ale w takowie sie nie bawie. Starowanie przez USB, pivot, dvi, i duza mozliwosc kalibracji. Polecam.
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za szybką odpowiedz !
    Powiedzcie jakie modele Eizo powinienem brać pod uwagę, aby być zadowolonym, a przy tym nie wydać zbyt wiele. Wasze propozycje stanowczo wykraczają poza moje możliwości finansowe.

    PS
    Turbo a co się stało z twoim D70?
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  5. #5

    Domyślnie

    ... EIZO niestety nie będzie tanie. W porównaniu z konkurencją to najdroższe monitory.
    Pzdr
    lenek

  6. #6

    Domyślnie

    no to może mnie na jakąś używkę będzie stać ?
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  7. #7

    Domyślnie

    goblin : czytasz czasem to co juz zostalo napisane ?

    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=24704

  8. #8

    Domyślnie

    Klos! Czasem czytam, ale nie widziałem gdzie tego wątku na tym forum nawet szukać
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goblin
    PS
    Turbo a co się stało z twoim D70?
    padła wbudowana lampa już po gwarancji. Wysłałęm, czekam, czekam, czekam....
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •