Close

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 170
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Ja nie miałbym nic przeciwko. Chętnie bym się dowiedział czy moje zdjęcia odpadły ze względu na słabą jakość, czy na kontrowersje (byłoby miło usłyszeć, że komuś jednak się podobały ).
    gdyby zaczeli omawiac te 600 zdjec to roku by zabrakło )

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Ja nie miałbym nic przeciwko. Chętnie bym się dowiedział czy moje zdjęcia odpadły ze względu na słabą jakość, czy na kontrowersje (byłoby miło usłyszeć, że komuś jednak się podobały ).
    Załóżmy, że wszystki odrzucone wzbudzały kontrowersje a nie były słabe
    Moich 8 też odpadło, i też chciałbym wiedziec, ale wolę tłumaczyś sobie, że wzbudziły kontrowersje i dlatego nie przeszły

    Rada jest na to jedna Zink: fotki, które sie nie załapały wystaw pod ocenę (do skomentowania) na forum i się przekonasz co sądzą o nich inni forumowicze
    FX/DX/CX/www

  3. #163

    Domyślnie

    A jednak dostałem mały komentarz do moich zdjęć od Hesji, dzięki

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Rada jest na to jedna Zink: fotki, które sie nie załapały wystaw pod ocenę (do skomentowania) na forum i się przekonasz co sądzą o nich inni forumowicze
    Tak też zamierzam zrobić. Tylko ocena jakości nie będzie bardzo miarodajna, ze względu na mniejszy rozmiar (w sumie mogę pokazać też wycinki 1:1).
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    A jednak dostałem mały komentarz do moich zdjęć od Hesji, dzięki
    Słabe były po prostu Wszyscy przegrywamy na pewnym etapie swojego życia i trzeba się z tym pogodzić

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Malinowski Zobacz posta
    Słabe były po prostu Wszyscy przegrywamy na pewnym etapie swojego życia i trzeba się z tym pogodzić
    nie byly wcale slabe

    bardzo waznym jest to, ze fotki do kalendarza musza sie charakteryzowac uniwersalnoscia
    to musza byc fotki, na ktorych bardziej wychodzi kunszt od piekna/ciekawosci/ladnosc modela-obiektu

    zrobisz piekny portret swojej babci
    ale nie wszyscy chca ją widziec miesiac na swojej scianie

    portret jest piekny ale do kalendarza w naszej konwencji nie pasuje

    do tego na zdjeciu nie moze byc zamieszania
    musi byc wyrazisty i super pokazany temat
    inaczej zdjecie widziane z wiecej niz 1 metra bedzie tylko plamąna scianie

    kiedys na warsztatach z szurkowskim cos pojalem:
    zeby wybierajac fotografie nie zachlysnac sie innoscia a caly czas patrzec czy fotka jest dobra fotograficznie
    slynny przyklad malutkiego chinczyka jedzacego ryz pod swoja chata gdzies w chinskiej wiosce...
    wszyscy powiemy łaaał
    ale jak sie tak troche zastanowic... to tylko dlatego ze jest to dla nas inne, nieznane egzotyczne
    a fotograficznie? ot centralnie czlowiek... je

    ot tak dla przerwy w robocie pogadalm
    i juz znikam!
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #166

    Domyślnie

    ale jak ciekawie pogadałes ....
    bardzo mądrze powiedziane

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Tak też zamierzam zrobić. Tylko ocena jakości nie będzie bardzo miarodajna, ze względu na mniejszy rozmiar (w sumie mogę pokazać też wycinki 1:1).
    A co ma do rzeczy crop 1:1? Przecież o zdjęcie chodzi a nie o to czy dobrze wyostrzyłeś wywołując nefa, czy coś. Nie bardzo rozumiem. Sądzisz, że Twoje zdjęcia odpadły bo były słabej jakości technicznej? Czy może odwrotnie, uważasz, że były dobre technicznie, ale nie spełniały kryteriów przytoczonych przez Sławka 2 posty wyżej?

    Nie bój nic, dawaj fotki na forum, jak zwykle chętnie pooglądamy. Ja sam od jakiegos czasu nic nie wystawiłem (bo nic nie sfociłem), czas się poprawić
    FX/DX/CX/www

  8. #168
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    901

    Domyślnie

    Hehe - teraz każdy będzie męczył hesję, żeby dał znać dlaczego nie przeszły foty które nie przeszły Pewnie każdy chciałby wiedzieć czy brak uniwersalności, czy słaba fota czy jednak jakieś problemy techniczne.
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Malinowski Zobacz posta
    Słabe były po prostu Wszyscy przegrywamy na pewnym etapie swojego życia i trzeba się z tym pogodzić
    Marcin ma ma rację, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie zaglądaj do tych zdjęć przez pół roku i sam zobaczysz dlaczego się nie dostały do kalendarza.

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Sądzisz, że Twoje zdjęcia odpadły bo były słabej jakości technicznej? Czy może odwrotnie, uważasz, że były dobre technicznie, ale nie spełniały kryteriów przytoczonych przez Sławka 2 posty wyżej?
    Ja nie wiem jakie były, bo ta "jakość techniczna" jest tak niedokładnie zdefiniowana, że prawie zawsze mam problemy z oceną, czy zdjęcie jest jeszcze wystarczająco ostre, czy już nie.

    Cytat Zamieszczone przez Hlynur Zobacz posta
    Marcin ma ma rację, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie zaglądaj do tych zdjęć przez pół roku i sam zobaczysz dlaczego się nie dostały do kalendarza.
    Niektóre z nich mają ponad rok i nadal mi się podobają - właśnie dlatego je wysłałem

    Już je wystawiłem do oceny, jak ktoś będzie zainteresowany, to sobie znajdzie.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •