Close

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 170
  1. #11
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    no przecież masz napisane ze możesz wysłać 12 a możesz i jedno
    czemu na mnie krzyczysz
    nie widzisz, że dopiero wstałem...
    do tego zaznaczyłem kulturalnie że pytanie jest banalne

    a teraz zapuszczam się w otchłań dysku celem poszukiwania zdjęć

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ek Zobacz posta
    czemu na mnie krzyczysz
    nie widzisz, że dopiero wstałem...
    do tego zaznaczyłem kulturalnie że pytanie jest banalne
    widze i dlatego się drę aby sie przebić przez "poranną" zamułkę
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #13

    Domyślnie

    To ja się tylko chcę upewnić co do jednej kwestii. SKoro nie ma sprecyzowanych kategorii a można przysłać max 12 najlepszych zdaniem autora zdjęć, rozumiem, że ktoś może przysłać np. 12 fotek powiedzmy makro, a ktoś inny 12 najlepszych jego zdaniem fotek krajobrazu (bo się w tym specjalizuje). Nie ma obowiązku różnicowania zdjęć ze względu na kategorię?

    Pytanie drugie (spytam jako pierwszy bo i tak będą o to pytać): czy muszę od razu przysłać 12 fotek czy mogę w wyznaczonym reglaminem czasie podsyłać np po jednym aż dojdę do 12?
    FX/DX/CX/www

  4. #14

    Domyślnie

    A czy głupią propozycją byłoby dodanie 13-ej kategorii tzn. "Okładka" ?

  5. #15

    Domyślnie

    Nie zauwazylem, a moze kogos interesowac:

    Przestrzen kolorow moze byc dowolna? Odpowiedz wlasciwie mozna dodac do punktu 6.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    To ja się tylko chcę upewnić co do jednej kwestii. SKoro nie ma sprecyzowanych kategorii a można przysłać max 12 najlepszych zdaniem autora zdjęć, rozumiem, że ktoś może przysłać np. 12 fotek powiedzmy makro, a ktoś inny 12 najlepszych jego zdaniem fotek krajobrazu (bo się w tym specjalizuje). Nie ma obowiązku różnicowania zdjęć ze względu na kategorię?
    TAK

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Pytanie drugie (spytam jako pierwszy bo i tak będą o to pytać): czy muszę od razu przysłać 12 fotek czy mogę w wyznaczonym reglaminem czasie podsyłać np po jednym aż dojdę do 12?
    Proooooosze nieeeeee. Potem bede musiał 12 razy PM-ki wysyłać z potwierdzeniem do jednej osoby. Już się zgubiłem .

    Oczywiście jak ktoś sobie nagle przypomni czy zrobi ekstra fotę to można dosłać ale robić tego z premedytacją .... !?!?I
    Pozdrawiam, Maciek
    Nie to ładne, co ładne, lecz to, co się komu podoba.
    ||N D300|N MB-D10|N 24-70 N|N 60D Micro|SB 800|MF 055 Pro + 322RC2|L CompuTrekker Plus AW|| | Mój Mikołajek |

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Nie zauwazylem, a moze kogos interesowac:

    Przestrzen kolorow moze byc dowolna? Odpowiedz wlasciwie mozna dodac do punktu 6.
    przestrzeń kolorów może być dowolna pod warunkiem że będzie to Adobe RGB lub sRGB, CMYKa wykluczamy bo potem niewiadomo jak to kto rozbarwił
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #18

    Domyślnie

    Kyllan, wolałem właśnie spytać, nie zamierzam się rozdrabniać i wyślę od razu całość (nie wiem czy mam 12 najlepszych zdjęć ), ale może lepiej zaznaczyć/poprosić o to użytkowników, żeby w miarę mozliwości od razu wrzucali całość na serwer. Wiem, że bądą o to pytać to spytałem pierwszy
    FX/DX/CX/www

  9. #19

    Domyślnie

    tak na szybko...
    nie wazne jakim aparatem... wazne ze Jestes z forum!
    mamy zbyt duzo przyjaciol uzywajacyh innej marki ktorzy sie baaardzo z forum utozsamiaja
    i robia piekne fotki! (Hlynur?) nie mozemy im zabronic udzialu w zabawie
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Taka sugestia. W tamtym roku były zapisy. Może rozpocząc już dziś nowe? Pozwoli to oszacować ewentualny nakład.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •