Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: magda i radek

  1. #1

    Domyślnie magda i radek

    trudna para do fotografowania , ale sami oceńcie czy dałam radę
    seria w bw z przygotowań
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7

    8.

    9.
    10.
    11.

    12.

    13.
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie (załóż, że jestem odbiorcą), to jedynie fotki w barze mi się podobają - ze wskazaniem na 11. Reszta... taka sobie.
    na 2 - po co tyle białej przestrzeni po prawej - można ciachnąć?
    8 - po co taki manieryczny skos? chyba prosta symetria byłaby tutaj bardziej naturalna.

    PS zastanowiło mnie ..dlaczego para trudna? W sensie zachowania? czy o coś innego chodzi?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  3. #3

    Domyślnie

    napiszę trochę o obróbce tylko
    nr 4 i 9 niepodoba mi się konwersja do bw
    nr 11,12,13 chyba lekko dysyciłbym barwy

  4. #4

    Domyślnie

    dałam plamy
    z obróbką u każdego różnie , u kolegi na crt wygląda zupełnie inaczej niż u mnie na lcdku
    bw myśle że sprawa indywidualna.
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

  5. #5

    Domyślnie

    jakies znajome te zdjecia no tak, hudybart.. watek pod Twoim fajne zdjecia, ale chyba za mocno zdjeta saturacja.. zupelnie niepotrzebnie
    pozdr.
    Art.
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  6. #6

    Domyślnie

    Zdjęcia są ciekawe - i to chyba najważniejsze. Troszeczkę gorzej z obróbką...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  7. #7

    Domyślnie

    3 powinna być w pionie ładniejszy kadr jest wtedy.
    4 prawa część twarzy za ciemna i nierówno oświetlona
    Mnie pododba się 7 cała seria spod kościoła i zdjęcia z sali.
    Seria z pleneru przy barze fajna, żywa tylko za mało kontrastowa i problem z kolorami.

    I chyba w poniedziałek nakopę Ci na zajęciach za to że nie dałaś krzeseł.Mnie to zdjęcie się bardzo podoba.

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się podoba tylko 7, a i tak jest do prostowania
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    nie wiem dlaczego się obróbka nie podoba może mam źle skalibrowany monitor , u mnie wszytko jest ok , wszytko gra i nie ma żadnych zieleni , zapewne wina monitora. u bartka np zdjęcie nr 9 ma zielony zafarb OwO
    co do 3 mam mieszane odczucia co do tego zdjecia , w sumie sama nie wiem co o tym myśleć dlatego wstawiam .
    widzisz bart , z tymi krzesłami mi sie nie podoba , ot taka albumowa fota przynajmniej jak dla mnie

    standartowo , prosto , nie krzywo , bez cieni , klasycznie , kiczowato to coś czego nie lubię w fotografii i być może to błąd , ale po prostu ten typ tak ma
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •