Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Nie Pawle. Podstawowy problem to to iz porownaniu poddaje sie pliki nie zas zdjecia. Gdy przeniesiemy technologie na papier, drobne roznice w poziomie szumow czy innych technicznych aspekatach, znacznie bardziej zacieraja sie niz na ekranie monitora.
    To brzmi rozsądnie. Czy pisząc wcześniej o rożnicach w oddaniu szczegółów pomiędzy D200 a D2X miałeś na myśli właśnie porównanie po wydruku zdjęć?


    Przypinam i fotografuje. Na ta chwile nie mam zadnego szkla przy ktorym zostaje dluzej, poniewaz wciaz szukam. Z oczywistych powodow czas je wybrac i typy juz sa. Znowu jednak mierze sily na zamiary.
    W takich chwilach ciesze sie, ze nie jestem swiadom wszystkiego... i ze w rodzaju fotografii, ktora uwielbiam te zagadnienia pozostaja na dalszym planie.

    Dla rownowagi: Boogie

    Dzieki i pozdrawiam serdecznie,

    Paweł

  2. #52

    Domyślnie

    Zdecydowanie proszę o zamknięcie wątku.

    Powiem tak: Nasi piłkarze grali jak nigdy a przegrali jak zwykle. Ja zapytałem o rozpiętość tonalną a skończyło się na wyższości C nad N i vice versa okraszone jeszcze przez F.

    Dziękuję.

    Piotrze: dziękuję za odpowiedzi

    Czornyj, MzMarcin: za zdrowy rozsądek jak zwykle

    Leon13th: daj spokój - seria naprawdę ułatwia życie

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  3. #53
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Pytanie brzmi - czemu admin kupił D2X ?
    sam jak zechce na to odpowie najlepiej
    ja mam też ciągoty do D2X, ale nie mogłem juz dłuzej robić na D70 (za mało jak dla mnie pikseli) więc został z oporami D200.
    Może to dziwne co dalej napiszę ale - D2X nie daje wg mnie wiele lepszych obrazków. najwyżej ciut, ciut. Powód (mój, ciekaw jestem admina) jest inny. Nie do końca ufam D200. Gdyby nie duża róznica w cenie sięgnąłbym od razu po D2X, a nie D200.
    Samo body D200 jest dla mnie wystarczajaco solidne, ja robie w studio a nie reporterkę, tu nie o przewagę solidności body D2X chodzi.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #54

    Domyślnie

    no to zamykam na zyczenie

    pozdrawiam panowie

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •