Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    prawo prawem a życie pisze jak zwykle swoja wersję...



    ps.
    swoja drogą bardzo latwo "załatwić" sobie accu - wystarczy np. je zewrzeć ( + z - ) lub ładować w nieinteligentnej ładowarce zbyt długo, lub wyładować poniżej progu bezpieczeństwa

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaqb81 Zobacz posta
    tutaj jest mowa o gwarancji na akumulatorki AA tzw. paluszki.
    a co samochodowy nie jest cytuję "odnawialnym źródłem energii" jakby nie musieli dawać gwaracji to by nie dawali .

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    a co samochodowy nie jest cytuję "odnawialnym źródłem energii" jakby nie musieli dawać gwaracji to by nie dawali .
    nie muszą dawać gwarancji - w Polsce gwarancja nie jest obowiązkowa, muszą tylko zapewnić, że akumulator samochodowy spełnia wszelkie wymagane normy i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia/ życia użytkowników
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    prawo prawem a życie pisze jak zwykle swoja wersję...



    ps.
    swoja drogą bardzo latwo "załatwić" sobie accu - wystarczy np. je zewrzeć ( + z - ) lub ładować w nieinteligentnej ładowarce zbyt długo, lub wyładować poniżej progu bezpieczeństwa
    Używam ładowarki BC-700, więc kwestia ładowarki odpada. Akumulatory (4 szt.) używałem w SB-800, 3 szt. są zwarte, więc może je zwyczajnie zarżnąłem
    Puszka: D300 + MB-D10 + SB800
    Słoiki: N20-35/2.8D | N85/1.4D | N180/2.8 |
    http://www.jazzfoto.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Moje 2 eneloopy też umarły tle że ja nie miałam możliwości ich zarżnąć - przy okazji pierwszej próby naładowania okazało się, że ładowarka (BC-900) nie widzi 2 z 4 akumulatorów . Aż się boję sprawdzić co z drugim zestawem.
    Jak je reklamować? Pisać do sklepu (już chyba 3 miesiące po zakupie) czy gdzie?
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •