Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie w sklepie z bielizną ...

    Witam!
    Kilka fotek z krótkiej sesji w sklepie z bielizną. Zdjęcia jak i światło nie są idealne, ale zapytam jak Wy forumowicze je odbieracie.


  2. #2

    Domyślnie

    ładnie pokazana kobita się zawsze podoba
    najsłabsza 2 ze względu na minę modelki

  3. #3

    Domyślnie

    dosc zabalaganione tlo, odciaga uwage*. moze dodatkowo zblurowac, jesli powtorzyc sie nie da?


    * - tak, przyznaje sie, jestem zboczony. pokazuja mi zdjecia zgrabnej dziewuszki w kusym ubranku, a ja patrze na tlo sorki

  4. #4

    Domyślnie

    Dziewczyna jest pomarańczowa, na każdej fotce. Żadne mi się nie podoba, ale ratowałabym jedynkę i trójkę. Na dwójce mina modelki jest nieciekawa. Na 4 pięknie wyeksponowałeś ramię i odrosty, a chyba nie to miało być tematem zdjęcia? Nie wiem też co chciałeś pokazać na 4... I nie rozumiem czemu akurat w sklepie? Jeśli miała to być jakaś sesja dla sklepu to trochę go na tych zdjęciach za mało, jeśli korzystałeś tylko z lokalu i bielizny to tło psuje wszystkie foty.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  5. #5

    Domyślnie

    sesji hmm można to tak nazwać powtórzyć raczej nie można, gdyż ciuchy były użyczone tylko na moment. Na tło zbytnio wpływu nie miałem, gdzie bym się nie oglądnął to wszędzie wieszaki. Mnie osobiście najbardziej podoba się zdjęcie 4 mimo tych odrostów. Zdjęcia nie są dla reklamy sklepu tylko dla żony która jest na zdjęciach.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam problem z ocena takich zdjęć
    Podobają mi się Bardzo ładna żona

    ps.
    Odjąłbym jednak troche czerwieni.

  7. #7

    Domyślnie

    Panu gratulujemy żony

    Dwójkę zdecydowanie wyrzuć - minka niespecjalna ale MZ może by i uszła, gorzej że szal ze świetnej figury wyciął prawie wszystko co świetne i zrobił średniofajny prostokąt (a tego to żona może nie darować ). Co do kolorów to u mnie też za czerwono/żółto, 1 i 4 najlepsze.
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  8. #8

    Domyślnie

    na 3 te pudelka w tle wygladaja jak by sesja byla robiona jakims sex shopie - przynajmniej tak mi sie kojarzy.
    dla mnie ostatnie najlepsze , tylko ciut WB poprawic
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukas_78 Zobacz posta
    (...) Zdjęcia nie są dla reklamy sklepu tylko dla żony która jest na zdjęciach.
    Masz kuszącą żone

    3 - gdyby nie taka kwaśna, nie dokońca uśmiechnięta mina - byłaby ekstra

    Nie wiem czym pstrykałeś, ale ja bym wolał większe GO - właśnie po to by bałagan z tyłu nie rzucał się w oczy
    | D80 | T17-50 |SB 800 |

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motylanoga Zobacz posta
    Dziewczyna jest pomarańczowa, na każdej fotce. Żadne mi się nie podoba, ale ratowałabym jedynkę i trójkę. Na dwójce mina modelki jest nieciekawa. Na 4 pięknie wyeksponowałeś ramię i odrosty, a chyba nie to miało być tematem zdjęcia? Nie wiem też co chciałeś pokazać na 4... I nie rozumiem czemu akurat w sklepie? Jeśli miała to być jakaś sesja dla sklepu to trochę go na tych zdjęciach za mało, jeśli korzystałeś tylko z lokalu i bielizny to tło psuje wszystkie foty.

    no sorrrry ale sprawdzilem zdjecia na 2 komputerach i ja tam pomaranczowego koloru skory nie widze...
    z reszta Twojej opini w wiekszosci bym sie zgodzil... ale co do pomaranczowego to nie

    edit. Jedynka buzia mi ze wzgledu na bialy kolor podchodzi pod pomarancz
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •