Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Prawie jak orzeł

    Jesienne zlotowisko zurawii 2008r.


  2. #2

    Domyślnie

    coś mięciutko, na oko ani kolory ani kontrasty nie zachwycają jakoś, kadr też jakiś taki mało ciekawy.. na swojej stronie masz o kilka klas lepsze zdjęcia.
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    A mi się wydaje że jednak żurawie kontrastują z mgłą. No i ładne lądowanie. Kolorki to może żeczywiście można było podciągnać. Kadr mi się podoba.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym do wad dołożył jeszcze, że na tym zdjęciu wyraźnie widać, że fotograf nie panuje nad modelami, raczej to one jakby robią co chcą (fotograf bez charyzmy???). Szczególnie tych dwóch w środku gapi się prosto w obiektyw, po czym możemy poznać, że tak na prawdę cały kadr jest reżyserowany.
    hehe


    Świetne warunki, pozazdrościć. Piękne zdjęcie z klimatem.

  5. #5

    Domyślnie

    Kompozycja raczej nieszczegolna, ale orzel jak prawdziwy

    Komentarz Telly bardzo fajny.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje za komentarze.Co do kompozycji to wiem że nie za specjalna ale przy takiej masie ptaków przed obiektywem ciężko sensownie skomponować kadr.
    Dodatkowo ptaki cały czas się przemieszczają i kręcą.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    "coś" w tym jest Z kolorami nic już bym nie kombinował, jest naturalnie i dobrze oddaje klimat...
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  8. #8

    Domyślnie

    no tomek miejscowke masz swietna,szkoda ze takie ciemne szklo,moze daloby sie cos wiecej wycisnac z tematu

  9. #9

    Domyślnie

    Henryku z pewnością z jaśniejszym szkiełkiem byłyby zdecydowanie większe możliwości ale cóż na razie muszę walczyć tym co mam.
    Może za rok uda się zakupić jaśniejszy obiektyw(marzy mi się AF-S Nikkor 200-400/4 VR)
    Pozdrawiam

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •