Close

Strona 95 z 95 PierwszyPierwszy ... 4585939495
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 950
  1. #941

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    ty jesteś modem???

    wydawało mi się, że rola moda - prócz normalnego udziału w forumowym zyciu, to łagodzenie spięć, dyskretne tonowanie dyskusji. ty je zaogniasz, prowokujesz, rozdrapujesz dawno zabliźnione kontrowersyjne tematy z zupełnie innych wątków.

    - nie ja pisałem o dwóch klasach różnicy. przeczytaj kto o tym pisał. prowokujesz, wkładasz mi w usta nie moje słowa, zaczepiasz mnie, ale tym razem nie dam się sprowokować.
    - nigdy i nigdzie nie napisałem, że pokaże jakiekolwiek sample. zacytuj, bo inaczej znowu wciskasz mi w usta nie moje słowa i prowokujesz.
    - moje gadanie jest warte tyle, że wiem o czym mówię. ty ciut mniej. ale jak widzę w stopce masz teraz masę czasu, masz marzenia no i niemało agresji.

    przeczytaj co napisałem, wróć do wątku o 5d i d3, potem zdobądź sie na minute refleksji, sprawdź definicję flejmu i trolowania i przemyśl co robisz, bo to jest wątek o 5d2 i ja w przeciwieństwie do ciebie tryzmam sie tematu, nie ciebie, jak ty mnie.

    zaprawde, zaprawde powiadam ci - modzie Erie, nie idź tą drogą!
    zaprawdę zaprawdę powiadam Ci drogi Adamie, że upomniałem Cię za atak na akustyka (jako mod mogłem Ci dać warna, ale wówczas to pewnie by się skończyło kolejną pieśnią o uciskanych, a dalsza dyskusja była wynikiem Twojej odpowiedzi

    co do stopki to się bardzo mylisz - czasu mam stosunkowo mało, mimo iż jestem na przymusowym urlopie, tak więc proszę nie oceniaj czegoś o czym nie wiesz NIC

    akurat na temat obróbki obrazu, jego powstawania i przetwarzania przez oprogramowanie aparatu/ innych urządzeń sądzę, że trozkę wiem (i to podejrzewam że dużo więcej od Ciebie, ale licytować się nie będę), więc docinki w stylu "wiem o czym mówię. ty ciut mniej" możesz sobie darować

    ach... byłbym zapomniał - przecież jak się jest modem to już nie można wogóle mieć własnego zdania, bo mod jest tylko od sprzątania
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #942

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    oj Adam i po co ten post?
    każdy chce mieć ostatnie słowo.

    nie w tym rzecz Jacku. drugi raz w przeciagu dwóch tygodni mod wdaje się w ciągnięcie brutalnego flejma ze mną w tle. nie zaczepiany, nie prowokowany, bez jakiegokolwiek punktu zaczepienia z tamtym wątkiem Erie wyciąga stary wątek, przedstawia mnie w nieuczciwym kontekście i wciska mi w usta nie moje słowa. byłbyś spokojny?

  3. #943

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    ach... byłbym zapomniał - przecież jak się jest modem to już nie można wogóle mieć własnego zdania, bo mod jest tylko od sprzątania

    można. ba, trzeba. ale flejmowanie nie chodzi chyba w zakres obowiązków, co?

  4. #944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    - moje gadanie jest warte tyle, że wiem o czym mówię. ty ciut mniej. ale jak widzę w stopce masz teraz masę czasu, masz marzenia no i niemało agresji.
    Pisałeś do Erie, ale na otwartym forum więc pozwolę sobie zauważyć, że jesteś bufonem i w dodatku mało inteligentnym. Z pewnych kwestii nie powinno się czynić tematu do drwin, ale czy tak mało rozumny człowiek jak ty, ale tak bardzo w siebie zapatrzony może, to pojąć?

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    każdy chce mieć ostatnie słowo.
    Niech jednak nie należy ono do misjonarza Adama Trzcionki. Zawsze się zastanawiam jaki dorobek stoi za takimi ludźmi. Zrozumiałbym zarozumiałość i przeświadczenie o swojej wielkości jeśli taka persona osiągnęłaby tytuł profesora do trzydziestki. Może się w głowie pozmieniać, ale tylko dlatego, że się robi poprawne zdjęcia ślubne? Trzeba być pozbawionym nie tylko wyczucia, ale i instynktu samozachowawczego.

    Przepraszam Jacku za ostrość wypowiedzi, ale tolerujecie jego zachowanie więc mam nadzieję, że i mi się upiecze.
    Ostatnio edytowane przez th3big ; 06-11-2008 o 14:31
    ...dwie stopki rozmiar 43...

  5. #945

    Domyślnie

    Adam, pamiętasz naszą ostatnią wymianę zdań na PM ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #946

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez th3big Zobacz posta
    Pisałeś do Erie, ale na otwartym forum więc pozwolę sobie zauważyć, że jesteś bufonem i w dodatku mało inteligentnym. Z pewnych kwestii nie powinno się czynić tematu do drwin, ale czy tak mało rozumny człowiek jak ty, ale tak bardzo w siebie zapatrzony może, to pojąć?
    Th3big jeżeli dobrze zrozumiałem Twoje intencje to nie ma potrzeby polemizować z Adamem o tej akurat sprawie, praca się znajdzie (notabene aktualnie już jestem w trakcie rozkręcania czegoś). Nie zawsze mamy wpływ na działenie innych - firma w której pracowałem zostałą przejęta przez inną (większą) i tyle - pozbyli się 60% załogi. Adamowi trochę brak wyczucia, ale mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiał stanąć w takiej sytuacji.

    Mój błąd, że wpadłem na pomysł wpisać to w stopce - zaraz to zniknie, więc radosnych dobrze zarabiających nie będzie kłuło w oczy.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #947

    Domyślnie

    Generalnie właśnie TA część wypowiedzi najbardziej podniosła mi ciśnienie... Nawet chciałem coś napisać, ale po co ? Ci których to zniesmaczyło już pewnie swoje wiedzą a Ci którzy nie zauważali w tym nic niestosownego, nie warci są uświadamiania...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #948

    Domyślnie

    A może ... może dla złagodzenia całej sprawy, któryś mod byłby łaskaw wyciąć /* w diabły tę niepotrzebną nikomu od szczęścia dysputę.

    /* - ew. jest pręgierz
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #949
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    moje gadanie jest warte tyle, że wiem o czym mówię. ty ciut mniej. ale jak widzę w stopce masz teraz masę czasu, masz marzenia no i niemało agresji....
    Szczyt bufonady i zarozumialstwa. Ogólnie - żenada. Po raz ostatni toleruję tego typu wyskoki. I tak po raz kolejny dzięki pewnym osobnikom, wątek zostaje zamknięty. Wszelką polemikę uważam za zbędną. Nic nie będzie wycinane.
    Ostatnio edytowane przez Kaleid ; 06-11-2008 o 14:55

  10. #950

Strona 95 z 95 PierwszyPierwszy ... 4585939495

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •