Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Jeśli chcesz służę lekturą (znaczy się mogę podać książki) gdzie są takie przykłady opisane bardzo szczegółowo.
    Trzeba być moderatorem to ma sie dostęp do literatury a jak ja prosiłem to........
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiek502
    Trzeba być moderatorem to ma sie dostęp do literatury a jak ja prosiłem to........
    No ba - nie ma to tamto. I jeszcze codziennie paczusia z NP - a to jakiś obiektywik 200-400 do przećwiczenia, a to korpusik D3 do beta-testów...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Cytat Zamieszczone przez misiek502
    Trzeba być moderatorem to ma sie dostęp do literatury a jak ja prosiłem to........
    No ba - nie ma to tamto. I jeszcze codziennie paczusia z NP - a to jakiś obiektywik 200-400 do przećwiczenia, a to korpusik D3 do beta-testów...
    a ja nie wpomne kto kilka tygodni temu zapierał się że on moderatorem ..... nigdy :P
    w sumie za 200-400 to tez bym zmienił zdanie
    Trza kupić NIKONa new sezon w PLS Sovia and PLK MKS

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiek502
    a ja nie wpomne kto kilka tygodni temu zapierał się że on moderatorem ..... nigdy :P
    Tylko krowa nie zmienia poglądów :P Raz udało mi się pokusę opanować, drugi raz już nie .

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    To co z tego, że produkt na badaniach konsumenckich poległ jak długi. To jest najnowsze dziecko i trza to pchać, bez względu na to, że szansa suckesu wynosi 1%.
    O Boże, i my to potem musimy pić...
    Na szczęście to było w mojej poprzedniej pracy. W BOLSie jest normalnie, znaczy marketing wyznacza kierunki rozwoju produktu.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •