Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie mekko Reporter R3X

    witam,

    proszę o pomoc kogoś kto używa lub zna mekko r3x

    czy ścianki posiadają piankę, czy konieczny jest insert?
    czy boczne kieszenie posiadają piankę?
    jakie są szanse, że upcham do niej d100+grip+24mm, fe2+35mm, 50mm, 90mm, sb600?
    większość obiektywów to obiektywy małe, analogowe body również jest małe stąd myśl, że może jednak się to pomieści w tej stosunkowo małej torbie
    będę wdzięczny za jak najszybszą odpowiedź gdyż torbę potrzebuję na sobotę

    z góry dziękuję i pozdrawiam,
    Michał

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam taką mekko. Posiada insert 4 komorowy, ale można wyjąć rozdziałkę i masz jedną wiekszą komorę. Ja trzymam w niej moje body, gabarytów d3 z zapiętym szkłem wide, albo stałkami, a obok poza insertem wciskam 70-200/2,8. W boczną kieszen lampa, dla pewnosci w pokrowcu. Dobra torba w niczym nie ustępująca domke F3X. Tutaj jest mój filmik z mekko, sorry za jakość....http://img531.imageshack.us/my.php?i...7079991ea8.flv

  3. #3

    Domyślnie

    Odgrzeję wątek. Czy do tej torby spakuję D600 (jak się da to z gripem) + Samyang 14mm + Sigma 35mm + Tamron 90 mm + SB700 ?
    Flickr D600 + S14mm 2.8 + S35mm 1.4 + T90mm 2.8 + lampy

  4. #4

    Domyślnie

    Przespol - śmiem wątpić abyś to wpakował. Dziwny jest fakt, że na stronie Mekko jest podana informacja o pojemności sprzętu:

    - Body
    - 3 obiektywy
    - Lampa

    Natomiast na zdjęciu od Mekko przedstawiają sposób pakowania sprzętu w taki sposób, że mieści się body, obiektyw i lampa.

    Sam posiadam C6 - na jej temat mogę się szerzej wypowiedzieć wraz ze zdjęciami.


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •